Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutyam kb 7-8kilos szetszed...

Kiskutyam kb 7-8kilos szetszedte a karkotomet es a fele eltunt valoszinu megette. Kicsi gombostufejnel picivel nagyobb gyongyokrol van szo. Mi baja lehet tole?

Figyelt kérdés
2016. júl. 26. 08:27
1 2
 1/11 anonim válasza:
Elsonek is vidd el orvoshoz. Ő majd megmondja h mit kell csinálni.
2016. júl. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Baratnom kutyaja igazandibol.en figyelek ra meg.Nemlehet hogy kijon belole?Nem biztos hogy O szedte szet..nemvoltam otthon es a hajgumi meg a karkoto a kezemen volt..felkotottem a hajam a meleg miadt.haza ertem jatszottam vele majd elpakoltam a taskamat mert vasaroltam..a gaz hogy hazanak eszre vettem mar hogy valahol valoszinu elhagytam...kimentem vacsorazni a tesom bentmaradt majd egy perc mulva O is kijott..kijott a kutya kb fel perc mulva...bementunk vacsora utan es ott volt a karkoto daram a szonyegen ami addig nem volt ott...na hat en vacsi elott atkotottem a hajamat..lehet a hajambol eshetett ki de nemtudom mire velni az esetet mert lehet es szaggatam szet valahol..probaltam ele rakni mit csinal vele de csak megszagolta...
2016. júl. 26. 08:41
 3/11 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz tőle, nehogy már ezért orvoshoz vidd :D Kijön belőle frankón csoki formájában :D
2016. júl. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nagyon felek..tuti??nemakarom hogy baja legyen szegenynek :(
2016. júl. 26. 08:59
 5/11 anonim ***** válasza:

Én sem vinném orvoshoz. Ennél furább dolgokat is felesznek a földről ha nem figyelsz.

A nagyobb, bélben megakadható dolgoktól kell félteni. Rongy, szivacs, vatta, nagyobb méretű gomb...stb.

Pici gyöngyök simán kijönnek.

2016. júl. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De nem ot hat darab olyan kicsinyke gyongyrol van szo....a fele karkoto tunt el.ha ez tegnap este tortent ma mar ki kell jonnie nemde?O mem kinti kutya ezert tartok mert nemeszik fel semmit a foldrol..ha meg en hagytam el a karkoto darabjat az meg egy Isteni aldas lenne
2016. júl. 26. 09:09
 7/11 anonim ***** válasza:

Vár meg vele a mai kakit/kakikat.

De szerintem nem gond. Csomó olyan dolog van, ami emésztés nélkül végigmegy a tápcsatornán és semmi gondot nem okoz. Pl. kukorica. Ahogy megeszed, úgy szokott kijönni :) Vagy a dinnyemag :) Ez kutyáknál sincs másképp.

2016. júl. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 HUN_Sector ***** válasza:
Ha nem emészti meg, átmegy rajta. Ilyen kicsi gyöngyök esetén nem valószínű bélelzáródás, gyulladás. ha megette, minden bizonnyal kijön.
2016. júl. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Remelem.Bizok benne.Delutan irok hogy mik a fejlemenyek :D
2016. júl. 26. 10:29
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nincs okod aggodn,hidd el nekem. Kikakalja es kesz.
2016. júl. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!