Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak ha evés közben...

Mit csináljak ha evés közben rám morog a labrador kiskutyám?

Figyelt kérdés
már megette a tápot csak nyalogatja a tálat és én elveszem és rámugat vagy rámmorog. ez most mi? hogyan tudom leszoktatni?

#labrador #morgás #evés #rámmorog #rám ugat #labi kiskutyám
2016. júl. 26. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha morog megfogod a grabancát és odébb lököd. Elveszed a tálat és kész. Ezt egyébként gyakorilni kell. Nem moroghat rád. Ha eszik próbáld elvenni a tálat. Ha morgás nélkül el tudod venni akkor add vissza neki. Ha morog akkor grabanc rázás és elveszed a kaját aztán majd legközelebb elkapja. Ezt minden etetésnél végig kell csinálni.
2016. júl. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem leszoktatni kell, hanem tekintelyt szerezni. A kutyad vedi az etelt, ez nem jo, mert ez el is fajulhat. Rengeted kerdes es valasz szuletett mar a temaban erdemes kozuluk szemezgetni.


Itt egy link hatha segit

[link]

2016. júl. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#1: Ezzel a rancigalassal az a baj, hogy erositheted is vele a kutya etelvedo osztonet. Ha folyamatosan bunteted es elveszed a kajat, egyreszt habzsolos lesz es az agresszioja is romolhat.


En inkabb kezdesnek a kezbol etetest javasolnam, illetve valamilyen etetesi rituale felallitasat. Sok esetben ennyi is eleg a javulashoz.

2016. júl. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3 bocs én csak azt mondim amit itt olvastam. Mivel az én kutyáim soha még csak véletlen sem morogtak meg nem nagyon értek hozzá. Bocs még egyszer.
2016. júl. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyugi engem sem. Egy durvan agressziv kutyanal neha olre kell menni nincs mese (volt dolgom nekem is olyannal, akivel bizony utes-valtas lett, mert marha gyorsan rendbe kellett tenni, mikor az vendeg gyereknek elkezdett felallni, itt ideiglenes gazdikent voltam es nem mondom, nem volt olyan mikor szabalyosan drassoltam toleXD), de ez ebbol a pici leirasbol inkabb egy kezdodo problema, amit szerintem egyszeruen lehetett orvosolni.
2016. júl. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A labrador értelmes és könnyen tanítható kutyafajta.Meg kell tanulnia hogy az ember az első, nem pedig ő.A lényegre térve;üss rá az orrára(nem olyan nagyot csak hogy érezze hogy rosszat csinált)és mondd hangosan(nem ordibálva),hogy NEM.
2016. aug. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!