Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tehetek? A kiskutyát most...

Mit tehetek? A kiskutyát most kihajítsam?

Figyelt kérdés
A párom beidegesedett h a kiskutya amit most hoztunk ugye még összepisil mindent , kidobta az esőre délután h kint marad . úgy sajnálom lehet megkéne vallni tőle . most mit tegyek? A párom agresszív velem is... A kutyába láttam a vigaszt . hogy tanítsam hamar szobatisztaságra?
2016. júl. 26. 19:56
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Hat ez nagyon nehez helyzet lehet es tanacsot adni meg okoskodni barki tud.

Szerintem egyelore ajandekozd el valakinek a kutyat es probalj megszabadulni a "kedves" parodtol. Majd ha sinen van az eleted akkor ha meg mindig akarsz kutyat ujbol bevallalhatsz egyet.

2016. júl. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:
100%

Nem szabad ilyen emberrel élni.


Egyébként miért ne lehetne kinti kutya? Jobb, mint ha kóborolna. Vagy nem kertes házról beszélünk?

2016. júl. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Igen... Kinti lesz , még sír egyedül azért sajnálom
2016. júl. 26. 20:41
 14/25 anonim ***** válasza:
milyen kutya?
2016. júl. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Puli meg ismeretlen apa
2016. júl. 26. 21:32
 16/25 A kérdező kommentje:
Most elsimiztem kin t egy kosárkaba megágyaztam neki... Evett ivott , most alszik .
2016. júl. 26. 21:33
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
akkor az bírni fogja kint is. a párodról meg inkább nem írok semmit.
2016. júl. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
keress egy normális párt aki nem ekkora taj paraszt, és ha ez megvan akkor a régire engedj rá egy kifejlett kan kaukázusit, modván ő csak bosszút állt amiért annak idején kib@s.z.a.tad itthonról.
2016. júl. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

A kutyának keress olyan gazdát, akit megérdemel.

Nem az a baj, hogy kinti lesz.

De mit gondolsz, nem fog kárt csinálni? Szétrágni dolgokat? Lukat ásni? Ugatni éjjel? Stb. A párod akkor mit fog vele tenni? Jobb lenne ezt megelőzni.


Próbáld összeszedni magad, és szabadulj meg az ilyen embertől. Dolgozz, menj el albérletbe. Csak azért, mert nincs hova menned, nem szabad ilyen emberrel maradni.

2016. júl. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Általában az embert szoktam előnybe helyezni és nem a kutyát, de a leírtak alapján most fordítva van. Ha agresszív veled is a párod akkor már az első perctől kezdve ki kellett volna dobnod. Én a kutyát válsztanám, ha hazamész a munkából ő kedvesen fog fogadni ,nyalogatva ,ugrándozva . Mindegy mit csinálsz ő akkor is szeret és nem lesz veled agresszív. De ha a párodat választod , nem lesz kutyád. Nem tudom,hogy hogyan viselkedik a párod , de agresszív viselkedés alapján ordibálhat,kritizálhat (verhet) és csak te is stresszeled magad rajta. Én azt mondom tartsd meg a kutyát és keress egy jobb partnert.
2016. júl. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!