Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tehetek? A kiskutyát most...

Mit tehetek? A kiskutyát most kihajítsam?

Figyelt kérdés
A párom beidegesedett h a kiskutya amit most hoztunk ugye még összepisil mindent , kidobta az esőre délután h kint marad . úgy sajnálom lehet megkéne vallni tőle . most mit tegyek? A párom agresszív velem is... A kutyába láttam a vigaszt . hogy tanítsam hamar szobatisztaságra?
2016. júl. 26. 19:56
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

oké, ha te játszod a mártírt és egy ilyen agresszív barommal élsz együtt. de ilyen helyzetbe akkor ne vállalj kiskutyát/kismacskát. és főleg nem gyereket. a saját életedet úgy rontod el,ahogy akarod. de mást ne vigyél haza ebbe a légkörbe .

szerintem ajándékozd el a kiskutyát.

a szobatisztaságra nevelés nem két perc. fokozatosan meg fogja szokni,gyakori sétákkal,hogy lent végezze a dolgát. de akár több hónap is lehet.

ha a kutyát nem akarod kirakni,akkor a párod rakd ki. a kettő nem hiszem,hogy megfér együtt. ismertem a párodhoz hasonló férfiakat .. bármi rosszat csinál a kutya megveri majd +örüljön a kutya ha nem lesz láncraverve és kap kaját.

2016. júl. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
költözz vissza a szüleidhez, ha máshova nem tudsz menni, de ne törődj bele, h egy agresszív antiszociális ember a párod...
2016. júl. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
49 éves vagyok. Senki sincs . köszönöm a válaszokat . Itt szoktam úgymond , levelezni a hozzám hasonló sorsúakkal .
2016. júl. 27. 08:51
 24/25 anonim ***** válasza:
sajnálom :(
2016. júl. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Minket egy öreg bácsi bosszant a szomszédból (közel van a két ház egymáshoz),hogy nem tud a kutya ugatása miatt aludni, mert ott a mienk kennelje. Kusst üvöltözik hajnalban, akkor is, ha nincs is kint a kutya, de mert házőrző, általában kint van. Mint kiderült, az utca másik oldalán van egy csaholós pumi, azt hallja, de a mienket dobálta az agyatlan. Most bent alszik a kutyánk, dobált és nem lent csend, mire kijött a teraszra, üvöltött és akkor jött rá, hogy messzebbről hallja a kutyaugatást. Egyébként van kutyája, de az egy öreg tacskókeverék, nem szólal meg soha. Ezért se vegyen senki osztott vagy osztatlan közös házat.
2016. júl. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!