Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amstaff vagy Staffi? Külömbség...

Amstaff vagy Staffi? Külömbségek, előnyök hátrányok stb.

Figyelt kérdés

méretbeli külömbségek, jellemi külömbségek jó-, rossztapasztalatok minden jöhet.

köszönöm


2010. ápr. 17. 11:58
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
és még valami : Sok sikert a kiskutyushoz ( vigyázz mert nagyon szeretnek rombolni ... :D )
2010. ápr. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat akkor valószinűleg staffie lesz mivel aztmondtátok sok külömbség nincs a két kutya között de mi inkább a kisebbet preferáljuk. Valaki írta hogy a 22. ei kutyák már megszülettek, biztos ugyanarról beszélünk mert az az oldalon még nincs kinnt. (amúgy én arról beszélek aki majd 80 ért adja a kutyáit.)(talán Molnár Imre a tenyésztő neve)
2010. ápr. 18. 12:14
 23/25 anonim ***** válasza:
itt megint Vilchieque :) nah akkor eldöntve :P sok sikert és tényleg vigyázz mert minden kiskutya imád rongálni...nekünk a kis komondorunk megrágta a kanapét és az udvaron pihenő sörpadnak is neki fogott már xD szal csak óvatosan a sérülékeny tárgyakkal és ha kinti kutya lesz akkor még az első éjszakát se tölthesse bent mert az a hely lesz a helye (persze csak szerinte) ahol első éjjel alszik...saját tapasztalat: komondorunk bent volt első 2 hétben mert anyum nem merte kitenni a mudink mellé nehogy balhé legyen (persze hiába mondtam h úgyse lesz, csak ismerem a saját kutyám...) nah mind1 szal bent volt 2 hétig és miután ki lett rakva első 2-3 hétben vonyított, kapart, ugatott és mindent elkövetett h bejusson...szal ezt nem kívánom senkinek...nah jó első éjszaka talán még belefér de másnap azonnal ki kell pakolni ha jót akarsz :)
2010. ápr. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
jajj ismét Vilchieque kimaradt vmi :D szal SZOCIALIZÁCIÓ a nevelés kulcsa minden fajta esetében, staffnál különösen :) nah már sztem tényleg ennyi :) majd még jelizek ha lesz vmi ami még kimaradt :D
2010. ápr. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

hát köszönöm szépen majd még írok ha kell még valami.

aki meg írta hogy megszülettek a kiskutyák légyszíves mondja már el melyik kennelről is beszél mert szerintem nem ugyanarra gondolunk.

2010. ápr. 18. 22:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!