Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fakta kitya illik hozzam?

Milyen fakta kitya illik hozzam?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat sportolok

Szereretek futni

A kitya legyen...


Kozeptermetu vagy nagy

Enhedelmes (bar ez a nevelestol is fugg

Tanulekony

Baratsagos (bar ez a nevelestul fugg )

Jatekossag

Gyors(de nem agar)

A szor hossza nem szamit.


En nyagyon sokat tudok nyujtani neki. Napi fele nap vagy 6 ora . napi fesule...


Es ha meg valami kellene itjatok.


A valaszokat elore is koszonom !


2016. júl. 28. 07:56
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Utolso van hogy 6 orat tudok vele lenni van hogy fel napot es ha nem is vagyok vele fel napot a papamnal lenne es o jatszik vele. Es a maximum ar nekunk egy kutyara 900€
2016. júl. 28. 08:23
 12/27 anonim ***** válasza:
67%
De ugye tudod hogy a munkakutyáknak a játék nem elég? Ilyesmire inkább a vadászkutyák jók szerintem. Pl. Vizsla. Egy husky szeret futni de napi fél óra kocogás bőven nem elég neki. Magyon szökős és makacs is. A retrieverek alkalmasak erre. Főleg a labrador. Szeret futni, barátságos és csak játékkal is beéri. Volt már kutyád? És hány éves vagy? Nem értem hogy még meg sincs a kutya de már rásózod a papádra? Így ne legyen kutyád. És amúgy ha tenyésztőtől veszel lehet hogy 50-100 kilométer lesz az út, ezt is beleszámítottad?
2016. júl. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
90%
Ha beviszed akkor vizsla :)
2016. júl. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
6#a papamnak nemreg halt meg a kutyaja aki terelni szokta a birkait es most egyutt akarunk egy kutyaz de eddig a border collie a nyerő kutya mert ugyesen terel es nem en sozom a papamra mert ő is imadja a kutyakat
2016. júl. 28. 10:23
 15/27 A kérdező kommentje:
Bocsanat 12 t akartam irni. Es igen az 50-100 km t is beleszamitottam. Es johetnek meg valaszok
2016. júl. 28. 10:25
 16/27 anonim ***** válasza:
95%
Mudi. Jó terelőkutya, okos, sportos és könnyebb eset, mint a border collie. Magyar fajta, tartható kint is. Jelzőkutyának sem utolsó. :)
2016. júl. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
90%
pumi, mudi, border collie bármelyik tartható kint, mindenképp munkavonalú kutya legyen, ha terelni is szertenétek vele. Ha a fent és a kommentekben írtakat tartod akkor lesz egy nagyon boldog kutyátok:)
2016. júl. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
66%
Hát akkor már inkább mudi mint border, aki ezen az oldalon kérdezi hogy milyen kutya való neki annak bordert én a kezébe nem adnék... (Nyugodtan lepontozhattok, attól én még ugyanúgy fogok aludni)
2016. júl. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
90%
Juhász kutyák? Skót, sheltie, ausztrál, stb?
2016. júl. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Mudi,Pumi,puli :)

Border semmiképpen sem!

A terelés meg nem csak úgy van, hogy beviszed a birka közé...

Meg kel neki tanítani, mit hogyan merre. Neked is tanulnod kell! Ajánlom a Vasadi terelő központot

2016. júl. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!