Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám farkaskörme?

A kutyám farkaskörme?

Figyelt kérdés

Szia sztok

A kutyám melső lábain lévő farkaskörmök eléggé nagyok és mivel kezdő kutyás vagyok nem tudom le tudnám.e őket vágni. Megfürdetni otthon megfürdetjük, csak a karomvágással lehet menni kozmetikába. Semmi más nem kéne neki. Így szerintetek odamehetünk?


2016. júl. 28. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk az állatorvos szokta levágni. Kozmetikába nem járok így azt nem tudom.
2016. júl. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 D.O.81 ***** válasza:

Üdv!


A mellső lábakon lévő farkaskörmöket nem szokás eltávolítani. Legalább is én nem piszkáltatnám.

Az állatorvos is vissza tudja vágni a körmöt kérésre, ha azt ő is túl hosszúnak ítéli meg. Amúgy a kutya is szokta maga igazgatni, ha számára kényelmetlen.


Üdv.

2016. júl. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, nem levetetni szeretném csak vágatni. Majd megkérem az állatorvost. Köszi a válaszokat!
2016. júl. 28. 14:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Kutyakozmetikus vagyok.

Persze lehet jönni csak körömvágásra. Nekem van egy vendégem aki 3 hetente jár körömvágásra és fülpucolásra :)


Előtte ide telefonál azt mondom mikor tájt ugorjon be hozzám.

2016. júl. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Majd elmegyünk orvoshpz ott megkérem, vagy felhívom a kutyakozmetikust a sarkon.
2016. júl. 29. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!