Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám ma meg tegnap egészna...

A kutyám ma meg tegnap egésznap "felemeli" és hátrahúzza a fülét. És nem is olyan amilyen szokott lenni. Et mitől lehet? Talán lehet hogy érzi hogy ugye világvége? (Tobbi lennt)

Figyelt kérdés
Tehát nem olyan amilyen szokott lenni. Azt olvastam ez a félelem jele lehet. De mitől fél?? Talán lehet hogy érzi (nem hiszek benne hogy valaki meg tudná jósolni a világvégé) hogy világvége cirkusz. Vagy lenne valami tippetek? Köszi előre is a válaszokat.

2016. júl. 29. 09:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kutya a megszokottól eltérően viselkedik ls nem egyszeri alkalom akkor ajánlott orvoshoz vinni. Nem hinném hogy világ végét érez.
2016. júl. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Jaja 2szer is lesz világvége... Az egyik julius 29én a másik agusztus 2.. És állitólag 2012ben és most május végén is már meghaltunk.

Szerintem az időjárástól is lehet ilyen a kutyád bár nem biztos.

Talán vidd orvoshoz...bár szerintem semmi baja...

2016. júl. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vermergezes okozta arcizomgorcs esetleg?Akkor pedig irany a doki, kulonben tenyleg el jon a vilagvege a kutyudnak..
2016. júl. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen,lehet hogy ez lesz...
2016. júl. 29. 10:12
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2016. júl. 29. 15:26
 6/6 anonim ***** válasza:
65%
Ha patadobogást hallasz, akkor rögtön unikornisra gondolsz? Ha a kutyám furcsán viselkedik, nem egyértelmű, hogy orvoshoz viszem, nem pedig világvégét vizionálok? Ennyi ésszel miért nem tilos állatot tartani?
2016. júl. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!