Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ideiglenes befogadó szeretnék...

Ideiglenes befogadó szeretnék lenni. Van valakinek ilyen jellegű tapasztalata?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 17. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem van.

Macskát fogadtam be. Aztán gazdihoz került.

Napokig bőgtem. De aztán jött a következő.

Megfogadtam, hogy vele már nem fogok érzelmi kapcsolatot kialakítani. Ő is gazdihoz került

Napokig bőgtem.

Jött a harmadik. Azt bebuktam. Épp' most vacsorázik.

Tömören ennyi


Szép dolog, de nagyon nehéz. Ugyanakkor arra kell gondolni, hogy az állatnak sok esetben ez az egyetlen esélye az életre. Nem lehet erősnek lenni. Az ember mindig arra gondol, hogy az új gazdi nem fog neki minent megadni. Aztán amikor megérkeznek az első hírek, majd hónapok múlva a következők arról, hogy milyen jól érzi magát akkor minden megszépül.

2010. ápr. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Akiteki ***** válasza:
100%

A menhelyek és a fajtamentők olyanokat fogadnak el ideiglenes befogadónak, akinek van tapasztalatuk kutyaneveléssel, tartással kapcsolatban. Fajtamentőknél az sem árt, ha az adott fajtájú kutyád van otthon.

Vedd fel a kapcsolatot egy menhellyel és kérdezz rá, hogy ők konkrétan hogyan adnak ki kutyát.

Én fajtamentő vagyok, nálunk csak olyan viheti, akit ismerünk, tudjuk hogy ért hozzá és megfelelően foglalkozik vele.

2010. ápr. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Van egy kutyám és más állataim.Most kezdtem érdeklődni.
2010. ápr. 17. 19:39
 4/8 Akiteki ***** válasza:
100%
Sok sikert!
2010. ápr. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. ápr. 17. 19:52
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A menhelyeknek az örökbefogadáson és az adományokon kívül a legnagyobb segítség az ideiglenes befogadás. Sok kutya/macska van, akiknek plusz ápolásra és figyelemre, foglalkozásra van szükségük a többiekhez képest, amit a menhelyen nem tudnak biztosítani. Én is vállaltam ilyet, nagyon jó érzés volt ha ideiglenes is, de otthont biztosítani a rászorulóknak. Utána meg testileg-lelkileg gyógyultan gazdihoz adni őket. Az a nehéz a dologban, hogy nagyon nehéz utána őket elengedni a gazdihoz, mert az ember szívéhez nőnek. Viszont utána az ember segíteni tud még egy rászorulónak. Ezek a kutyák így kapnak esélyt a boldog életre. Sok sikert!!!
2010. ápr. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekik szükségük lenne ideiglenes befogadókra,ha gondolod,akkor lépj velük kapcsolatba,sokat tudnál segíteni

[link]

2010. ápr. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia

Nekem szükségem lenne ideiglenes befogadóra, ha még aktuális. Kutyus étkeztetését fizetném, meg minden, csak egy hely kellene neki, amíg magamhoz nem tudom venni.

2012. ápr. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!