Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen trükköt tanítsak a...

LiliáneGoldkidd kérdése:

Milyen trükköt tanítsak a kutyámnak?

Figyelt kérdés

Milyen trükköt tanítsak fél éves labrador kan kutyusomnak? :D

Tud Ülni,Feküdni,Hemperegni,Pacsit adni,Apportírozni szóra.+ ugye az ,,alap" mard,hozzám,lábhoz. Nem tudom még mit lehetne,ami nem túl bonyolult és néha még hasznát is veszem. Jó indulatú válaszolókat keresek,csak mert az előző kérdésemre olyan válasz jött vissza,hogy minek vettem kutyát,ha ,,nincs pénz etetni" ,csak mert nem a legdrágább prémium kaját veszem neki.. Szóval.

Jöhetnek a válaszok!



2016. júl. 31. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez jó kérdés.

Hasznos trükk talán, hogy megkerüljön téged, esetleg ha összeakadnátok az utcán valami véletlen folytán a pórázzal, akkor körbemegy körülötted a másik oldaladra és nem gubancolódik össze.

Székre, alacsonyabb asztalra felugrani, nálunk ez a kocsiban hasznos volt, magától nem ugrott fel sehova, meg kellett rá tanítani.

Kúszás, szlalom, ha ki kell kerülni valamit, kézjellel remekül irányítható a kutya.

Ha fogtok buszozni, vonatozni, tanítsd meg a két lábad közé/alá állni és ülni (és ott is maradni) az ő biztonsága és a nyugalom érdekében is, egyrészt így biztosan nem lépnek rá, másrészt pedig kisebb helyet fogok foglalni, jobban tudsz rá vigyázni.

Amúgy végtelen a lehetőség, youtube-on nézz videókat, 101 kutyatrükk c. könyv is fent van neten, de te is kitalálhatsz újakat.:)

2016. júl. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Zsolt987 válasza:
Szerintem nagyon jópofa a "döglik " névre hallgató trükk. Nekünk több kutyánk van de én mindeniknek megtanítottam. A lényege hogy a kutyus szóra halottnak tettesse magát. A hátára fekszik és a lábait az égnek tartsa... :)
2016. júl. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Egyenlőre a HALOTT a Szlalom és a Pitizz van irányba véve! (Piti,ülve/állva is)

2016. júl. 31. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!