Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti mit használtok a szívféreg...

Ti mit használtok a szívféreg megelőzése érdekében?

Figyelt kérdés
Havi szinten mennyibe kerül? Mi jelenleg NexGard spectra tablettát veszünk az állatorvostól. Ha lenne más akkor kipróbálnánk.

2016. aug. 1. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Fuh, a nevére sehogy nem emlékszem, de zöld-fehér dobozos tabletta és tuti nem az a neve, ami a tiéteknek. Egy szó, elég rövid, de most nem ugrik be, ha véletlen mégis eszembe jutna akkor megírom azt is.
2016. aug. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én Milprazon tablettát.

Másik a Milbemax, ami kb. ugyanez csak drágább.


Mindkettőhöz kell egy negatív vérteszt, nehogy véletlenül kinyírd a kutyádat, ha netán súlyos féregfertőzése van...

2016. aug. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi a teszt megvolt, mert már kap tablettát, csak ha esetleg van jobb árban akkor váltanék. a tiétek mennyibe kerül? nekem egy 12 éves beaglenek és egy 4 hónapos németjuhásznak kellene.
2016. aug. 1. 21:00
 4/8 A kérdező kommentje:
annyi kérdésem lenne még, hogy a tablettát csak az állatorvosnál lehet beszerezni vagy kutyapatikában is?
2016. aug. 2. 09:25
 5/8 boltocskas válasza:
Szia. Én a Vectra 3D-t használom. Nem csak a szívférgesség megelőzésére jó, hanem bolhák, kullancsok ellen is véd. Állatpatikában vagy állatorvosnál beszerezhető. Nekünk eddig maximálisan bevált.
2016. aug. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi:) és mennyi az ára?
2016. aug. 2. 11:38
 7/8 anonim ***** válasza:

Én vagyok a Milprazonos.


Elvileg vényköteles, gyakorlatilag netről egyetlen helyről simán meg lehet rendelni:

[link]


5-25kg közötti kutyának 1 tabletta kell, 25kg felett 2db.


Itt 1135 Ft/db áron van.

1200 Ft a posta, úgyhogy akkor éri meg innen vásárolni, ha egyszerre nagyobb tételben veszel.


Itteni állatorvosunknál amúgy 2000Ft/db ugyanez.

A Milbemax meg valamivel drágább 1600-2500 Ft között mozog az ára :/

2016. aug. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köstönöm, ez nagyon jó ár a jelenlegit a 11 kilós beaglemnek 4200-ért veszem havonta az állatorvostól... (azzal együtt, hogy ismerős a doki)
2016. aug. 2. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!