Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy 1 éves szuka kutuának...

Egy 1 éves szuka kutuának hány kölyke születhet? Mitől függ?

Figyelt kérdés
2016. aug. 2. 13:51
 1/8 anonim ***** válasza:
12%
A kölykök száma attól függ, hogy hányszor párosodott a kutya.
2016. aug. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Túl fiatal még az elléshez. Inkább semennyit nem kellene. Hogy mitől függ? Jóistentől max....
2016. aug. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

0-15 között valahol.

EZt senki nem tudja megválaszolni.

De az a legjobb, ha ez a szám a nullával egyenlő. Élete végéig.


Úgyhogy keresd fel az orvost, és 1 évesen már kérheted az időpontot ivartalanításra.

2016. aug. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Utolsonak. Hogy hogy élete végéig és ha véletlen megesik és én nem tudom akkor mi van?


Mik a jelei hogy terhes?

2016. aug. 2. 15:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Elkezd nőni a hasa, megduzzadnak az emlői, megváltozik a viselkedése (visszahúzódik, biztonságos fészket keres stb.)
2016. aug. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Felelős állattartó tudja mikor tüzel a kutyája, felügyeli, ha már nem viszi ivartalanítani. Sőt, azt is tudja, látja, hogyha a kan becserkészi.... De mivel gondolom kerti kutya, így baromira nem fogod felügyelni, látni. Így a legegyszerűbb ivartalanítani. Vemhesen is lehet!
2016. aug. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Hogy hogy élete végéig és ha véletlen megesik és én nem tudom akkor mi van? "


Egyrészt ivartalanítani kell, és akkor egy életre nincs ilyen probléma.

Olyan nincs, hogy véletlenül megesik, hiszen látod, hogy mikor tüzel, és abban a kb. 3 hétben nem engeded, hogy kanok hozzáférjenek, biztonságos helyre elzárod (lakás, kennel).

De egészségesebb és egyszerűbb is az egyszeri műtét.

2016. aug. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy véletlenül! Csak olyan, hogy felelőtlen, ostoba a gazdája. Vagy a felelőtlen, ostoba gazda kihasználja a kutyáját némi zsebpénz érdekében, emiatt agyon elleti a kutyát. Ritkán, hogy a gazda ért is hozzá és felelősséggel is csinálja.


Ha a kutya vemhesül és ellik, az csak a te hibád! Te nem figyeltél és vigyáztál kellően rá a tüzelés alatt, és még utána is lenne 2 hónapod ivartalanításra!


1 éves kutya pedig ne elljen! Még kölyök! Olyan, mintha egy 12 éves kislányt kényszerítenének szülésre.

2016. aug. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!