Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fél éves kutya vizelettartási...

Cintikebabby kérdése:

Fél éves kutya vizelettartási gond vagy nem szobatiszta még?

Figyelt kérdés
Egy fél éves kislány kutyusom van a szobatisztaság beállni látszott kakilni nem kakil már fent de pisi rendszeresen tudja hogy tilos mert ha oda pisil mar fut el meg elbujik mostanába ahol nem látjuk ha pisil leviszem lent is pisil de fent is rendszeresen nagyon pisis oromebe is bepisil mindig meg ha megszidom akkor is tartási gondjai vannak? Vagy nem szoba tiszta még?

2016. aug. 3. 06:34
 1/3 anonim ***** válasza:
mennyi időnként viszed le? nem csak akkor kell vinni, amikor már fent megtörtént a baj. nem szobatiszta még teljesen. rendszeresen 2-3 óránként le kell vinni, mint egy kölyköt, ha kint pisil nagyon megdícsérni, ha bent akkor SEM szabad leszidni, mert semmi jót nem érsz el vele amint látod.
2016. aug. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A kutya reggel 6 kor utana 10 kor 2 kor 5 kor es 9 kir van kevive igy tudjuk megoldani a lehordasat a megszodas mellett nem verést értek csak ráazolok hogy nem szabad szerintem ez teljesen normális a kakit vissza tartja a pisit nem ezert nem ertem és jutalomfalat van ha lent vegzi a dolgat mindent ugy csinalunk ahoy a konyvbe meg van irva...
2016. aug. 3. 08:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugi, nekem még később tanulta meg. Még van időd megtanítani.
2016. aug. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!