Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Magyarországon vagy a szomszéd...

Magyarországon vagy a szomszédos országokban lehet kapni barna maltipoo kiskutyát?

Figyelt kérdés
törpe uszkár+ máltai selyemkutya = maltipoo. :)
2010. ápr. 18. 13:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
64%

Remélem SEHOL és SOHA nem fogsz találni ilyen kutyát:)

De azért jó keresést-.-;)

2010. ápr. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszotokat. és nem azért kell nekem ilyen kutya mert xy. sztárnak ilyen kutyája van.. hanem azért. mert az egyik ismerősömnek egy ilyen fajta kutyája van és nagyon megtetszett..
2010. ápr. 19. 16:22
 13/15 anonim ***** válasza:
32%
akkor mond ezt el a haverodnak, és röhögj rajta egy nagyot, hogy becsapták. Te meg menj el egy menhelyre egy különleges kutyáért, aki sokkal szebb lesz mint ez a púú, ami ráadásul rém ronda is.
2010. okt. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
100%

Idióták...írta a kérdező hogy megtetszett neki a kutya!Attól még hogy pár sztárnak ilyen kutyája van,nem biztos hogy mindenki emiatt szeretne ilyet...

Csak szimplán megtetszett neki!!!

De hát ilyen kedves válaszolók sokan vannak ezen az oldalon..

2012. jún. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Szerintem mindenki olyan kutyát vesz, amilyet csak szeretne, ez a saját döntése... Nekem is tetszett ez a fajta, de nem azért, mert Rihannának is van!!!

Menhelyeken van lehetőséged venni, könnyű ápolni, csak a körmeire figyelj oda! ;)

2016. júl. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!