Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámnak valami történt az...

A kutyámnak valami történt az állkapcsával, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Van egy 8 hónapos Bichon Bolognese kiskutyám akin tegnap este játszás közben észre vettem, hogy az alsó állkapcsa előrébb van mint a felső. Nincs rossz kedve, ugyan olyan játékos, eszik, iszik látszólag nincsenek fájdalmai. Lényegében az a kérdésem, hogy ez esetleg befolyásolhatja-e a mindennapokban vagy lehet-e ebből kifolyólag valami baja?

2016. aug. 4. 11:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az állatorvost vagy a tenyésztőjét
2016. aug. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tenyésztőtől van? Ha igen, jelezd neki, hibás a fogzáródása a kiskutyának. Ha "olcsón" vetted, egyszerűen rossz a fogzáródása a kutyádnak. nem lesz tőle beteg.
2016. aug. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De régebben nem volt ilyen. Ezért is féltem annyira a kutyámat.
2016. aug. 4. 11:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Lassan időszerű lesz nála a második veszettségi. Megmutatod az orvosnak és akkor megnyugszol a válaszától.
2016. aug. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én kutyámnak meg görbe a lába...mit csináltam? Nem itt kérdezgettem hanem elvittem orvoshoz és a tenyésztőnél is érdeklődtem hogy ez rendellenes vagy normális. Ha szapis olcsó kutyád van akkor törődj bele hogy hibás...
2016. aug. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az igazság az hogy az orvos a mai napon nem rendel csak holnap és én holnap nem leszek itthon. Olyan iserősöm meg sajnos nincs akivel elvitethetném a kutyámat az orvoshoz. Ezért írtam ide a gyak-ra a kérdést. De azóta már felhívtuk a dokit és azt mondta hogy ha rendellenesség nem tud vele mit kezdeni, vaktában nem tudja megmondani hogy mitől lehet.
2016. aug. 4. 13:46
 7/7 A kérdező kommentje:
De azért köszönöm a válaszokat!
2016. aug. 4. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!