Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek, ha állandóan...

Mit tegyek, ha állandóan beszólogatnak, hogy melege van a kutyámnak?

Figyelt kérdés
Van egy husky kutyusom és próbálom mindig akkor vinni sétálni, amikor nincs nagyon meleg, de persze muszáj levinnem ilyen 5-6 között is pisilni és még akkor is viszonylag meleg van. Ilyenkor szinte állandóan beszólogatnak nekem, hogy jaj szerencsétlen kutya, nincs melege abban a nagy bundában, ez a fajta nem ilyen éghajlatra való, miért nem nyírom le a szőrét, stb, mert van aki még a goldenjét is kopaszra borotválja. Próbálnám elmagyarázni, hogy a kétrétegű bundája hűti és megvédi pl a szúnyogoktól meg egyéb bogaraktól, amiktől betegségeket kaphat el, de hát akkor is elég szkeptikusan néznek, mintha én lennék a hülye... Mit csináljak vagy mit mondjak akkor?
2016. aug. 3. 09:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
11%
Egyet nem értek: "muszáj levinni pisilni". Mármint honnan levinni? Ugye nem lakásban tartasz egy huskyt?
2016. aug. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
11%

"Hűti"


Hát igen, te vagy a hülye...

2016. aug. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
65%
Sokaknak van huskyjuk, mindegyik túlélte a nyári melegeket :) Az embereknek is melegük van, ilyen a nyár.
2016. aug. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 piriiiii ***** válasza:
62%

Semmit, ne foglalkozz velük. A meleg ellen nem tehetsz semmit.

Én egy mudit tartok (félig, háromnegyedig) lakásban, s bár az nem akkora, mint egy husky, de mivel iszonyú aktív és pörgős kutya, felér egy husky-val simán. De járok vele kifelé a természetbe és mozogni. Szóval, első, szerintem maradj csendben. Sejtéseim szerint a kérdező is ezt teszi. De ilyen melegben bakker, a kutyának sincs kedve megmozdulni.

2016. aug. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
2016. aug. 3. 09:59
 6/18 anonim ***** válasza:
20%
Elnézést, én tévedtem akkor. Tartson mindenki nagy mozgásigényű, szibériai munkakutyát lakásban!
2016. aug. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem tök mindegy neked hol tartom? Szerintem az én dolgom. A kérdésre válaszolj, vagy ott van fent a jobb sarokban az X.
2016. aug. 3. 10:03
 8/18 piriiiii ***** válasza:
28%
Téged pedig odakint egy kennelben.
2016. aug. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
54%
Elnézést, válaszolok a kérdésre is. Ne foglalkozz azzal, aki beszól. Vagy csak kérdezd meg tőle, amit tőlem is, hogy "mi közöd van hozzá?" Egyrészt biztosan csak rosszindulatú, másrészt nyilván fogalma sincs a kutyatartásról. Azzal sem kell foglalkozni, aki más véleményen van a kutyatartásról (vagy bármiről), mint te, hiszen nyilvánvalóan egy hülye.
2016. aug. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
72%

Ismerős :D

Menj el mellettük, vond meg a vállad :)

Amit tehetsz: Vízzel lelocsolod induláskor ;)

2016. aug. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!