Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet leszoktatni a...

Hogy lehet leszoktatni a kiskutyat a harapdalasrol?

Figyelt kérdés
Van egy 3hónapos kiskutyám jol viselkedik,ha felveszem bujik, elalszik az ölembe viszont ha felveszem magam melle az ágyba megkergül harapdal leginkabb a fejemet támadja meg ezt kb. 10 percig csinalja utána lenyugszik és nyugodtan tudunk aludni együtt. Tudom hogy csak azért csinálja mert örül elején csak nyalogatott de most már leginkább harap. Lehet a fogváltás is rátesz?

2016. aug. 6. 19:19
 1/3 Vlagyimir Rosztov válasza:
56%
hát figyelj...a nyalásról hogy lehet?nem tudom hány honapos kutya,kölyök még...és nem ért a szóbol annyira,ha mondom h menj innen mi a válasz?2x megnyalja a lábam és azzal az undi tekintettel rámnéz...hát am...nincs valami játéka amit harapdál?
2016. aug. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A nyalogatással nincs baj az a baj hogy a nyalogatást leváltotta harapdalasra es azzal az eles fogaival amikor beleharap az orromba nem jo erzes :D van neki jateka amit harapdalhat.
2016. aug. 6. 19:55
 3/3 anonim válasza:
Én úgy hallottam,hogy ha megharap a kutya,akkor hangosan jelezni kell neki ha fáj...magyarul ordíts egyet ha megharap,még akkor is ha nem fáj,akkor le fog szokni róla :)
2016. aug. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!