Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy hatásos a takarítás ha...

Hogy hatásos a takarítás ha bentlakó állatok vannak?

Figyelt kérdés
Én még csak most kezdem az ilyen takarítós meg állat kint-bentlakós dolgokat! És hát elég sok szőr van mindenhol! Mit lehet ilyenkor csinálni? A macskát megfésülhetem, az használ? Ráaádsul ő mindenhova felmehet így fehét minden bútor meg a ruháim mert ölelgetni is muszáj. De a kutyákat nem tudom mert elromlik tőle a szőrük! Minden nap porszívóznom kéne? Akiknek rég bent van a kutyájuk, macskájuk (elég hosszú szőrű) azok hogy csinálják?
2010. ápr. 18. 18:05
 1/10 anonim ***** válasza:
nálunk 2 kutya van(yorki.amstaff) háloba nem jöhetnek be, viszont övéké a nappali -konyha-fürdő! a kanapé bőr azon egy 100%pamut takaro van amit ikeába vettem erre nem ragad a szőr kilehet simán rázni! én minden nap felsöprök és mosok! amugy nincs gáz! nekem szobatiszták
2010. ápr. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nekem van egy törpeuszkárom, és egyáltalán nem hullik a szőre ( mindig lakásba van )! előző kutyámnak meg végképp nem hullott a szőre ( mivel nem is volt- kínai kopaszkutyus):-D
2010. ápr. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ja akkor én most menhelyre adom a szép kutyáim és veszek helyette egy kopaszkutyát vagy mi? -.-" Amúgy természetesen az enyémek is szobatiszták.
2010. ápr. 18. 18:11
 4/10 anonim ***** válasza:
Sok-sok takaritás. Nálunk a foteleken, kanapén huzat van, amit jól mosható. Minden nap porszivózni nincs kedvem, de elég sürün kell. És persze naponta többször feltörölni ebben az esős időben, mert a mi kutyusaink is ki-be rohangálnak. Egy spánielem és egy havanese kiskutyám van, mindkettő hosszú szőrü. Azt hogy érted, hogy elromlik a szőrük? Nálunk a kutyák is rendszeresen fésülve vannak.
2010. ápr. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nekem mudi kutyáim vannak. Ezt a fajtát úgyszólván tilos nagyon ápolgatni mert akkor nem lesz göndör a szőre, nem lesz öntisztuló, túl puhává válik, kijön az aljszőr, korpás lesz stb. Az elsővel jól megjártam mert rendszeresen fésültem mert fürdettem. Mostmár csak akkor fésülöm ha be kell segíteni a vedléskor, de az is olyan hogy ők szálanként vedlenek és nem csomókban. xD Meg ugye hogy bejöttek, télen is hullik a szőrük.
2010. ápr. 18. 18:26
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi hetente egyszer takarítunk, a cica mindenhová mehet, a kutyának van külön pokróca ő csak oda. Nincsen kosz nálunk, van macskaszőr a cica törzshelyein, de minket nem zavar mivel nem vagyunk rá allergiásak. Az ágyneműket viszont sűrűbben mossuk, mivel oda is befekszik a macska.
2010. ápr. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Macskát fésüld minden nap akkor nem hullik ki annyi szőre. Mi csak hetente egyszer takarítunk, 3 macska van. Úgy vannak szoktatva hogy csak a nappaliban és konyhában lehetnek, így nem koszolják össze az ágyneműt meg hasonlókat. Kutyát nem tudom... én kint tartom.
2010. ápr. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Remélem belejövök :D
2010. ápr. 18. 18:37
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálam most már csak macska van de volt kutya is mellé. Hát igen ez kemény dolog én minden reggel porszívózással kezdem a napot még most is (pedig peterbeld cicám van-épphogy van szőre) A tisztaság mellett jó kis edzés is :D
2010. ápr. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Akiteki ***** válasza:

Én az egész lakást leköveztettem, így csak felmosni kell. Azt viszont naponta. A bútorokat meg hetente porszívózni.

Van fekete macska, fehér kutya, bárkit össze bírunk szőrözni. :)) Ruhákra meg a szárítógép használ, mert összegyűri a szőröket kis gombócokba, így könnyebb leszedni.

2010. ápr. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!