Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám rendszeresen nyalogat...

A kutyám rendszeresen nyalogatja a galamb piszkot, amitől felfordul a gyomrom, mert utána meg kb. a szőrzetéről lesimogatom. Lehet valami baja ettől a fura szokásától? Milyen betegséget kaphatok el tőle, ha galamb szart eszik?

Figyelt kérdés
sajnos, nem tudom mindig figyelni, hogy épp a kertben hol van és ha rászólok, utána ugyanúgy csinálja. kicsit aggaszt a dolog, bár mindig kezet mosok kutyázás után. féreghajtót is adok neki negyedévente.

2016. aug. 7. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Én inkább a kutyát félteném ettől a szokásától, nem magamat!
2016. aug. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Simán elképzelhető, hogy bármi baja legyen, hisz a galambok rengeteg vírust és betegségeket terjesztenek! Ne engedd meg neki soha de soha, hogy hozzányúljon pláne nem, hogy megnyalja! Ha bármilyen tünetei vagy ilyesmik lesznek azonnal vidd állatorvoshoz és ne engedd, hogy megnyalja. Valahogy csak le tudod róla szoktatni. Amikor látod hogy már közelít hozzá tiltószóval parancsolj rá, majd meg tanulja.
2016. dec. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A galamb sz@r mérgező szóval a kutyádnak kampec.És neked fura bajajid lesznek ha nyalogat a kutyád és nem mosol kezet akkor neked is kampec.🤔🤕
2017. ápr. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
azta :D utolsó : már 7éve csinálja a kutyám és nem lett "kampec" :D ja és nekem sem lett "kampec" mindig mosok kezet, egy kutyatartónak ez az alap. ja és féreghajtót 3havonta kapja, meg fürdetem is. max. annyit tudtam csinálni, h a galambokat elijesztettem és már nem ide tojnak, csak néha, már ez is vmi. amúgy a kutyák tisztábbak mint sok ember...
2017. ápr. 25. 06:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!