Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megbízható Berni pásztor...

Megbízható Berni pásztor tenyésztőt keresek az ország teljes területén! (? )

Figyelt kérdés

Tudnátok ilyen kenneleket írni nekem?


Köszönöm!



2016. aug. 8. 15:18
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Angyali Berni Kennel jónak tűnik, és ott most ősszel lesznek babák :)
2016. aug. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%

Nekünk a nemesebb vonal tetszik, nem a show-vonal.

Mi ezeket találjuk jónak:

-Mountain Crystal kennel

-Venyim Gyöngye kennel

2016. aug. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mikesúti Berni kennel :)
2016. aug. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Hallottál már róla, hogy a menhelyek televannak kutyákkal? Egy keverék kutya pont úgy tud szeretni mint egy fajtatiszta csak talán hálásabb.
2016. aug. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
#4 Menj fel fészre az "eladó kutyák" csoportokba és ott oszd az észt a 10ezres amstaff meg 70 ezres westik között. Ott megy nagyiparba a menhelyek feltöltése pénzért.
2016. aug. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
4-es, ő legalább nem szaporítótól akar venni hanem tenyésztőtől, mar ezért is be kell szólni?! Igen vannak a menhelyen is kutyák, de gondolom okkal akar torzskonyveset venni, talán kiállításra akarja vinni.
2016. aug. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként nekem egy közeli barátomnak pont a berni a kedvence..volt kb 10kutyája, sok idős kutyát befogadott, keveréket, mindnek az elvesztése fájdalommal járt. Utolsó kutyája egy berni volt, törzskönyves, de már idős volt, meghalt.

Azt mondta, neki soha többet nem kell kutya, de ha lesz is, akkor csak berni, mert bár nagyon imádta összes kutyáját, a bernivel volt meg az az összhang, ami szerinte a tökéletes kutya-gazdi kapcsolat. Hiába volt ennyi kutyája, még is ennél a fajtánál cövekelt le. Ő csak kennelből venne kutyát, de egyenlőre nem áll készen rá. Viszont berni fajtamentőknél ritkán van kutyus,szóval ha most akarna, akkor csak kennelből tudna hozni, mert fajtamentésnél nincs...

Amúgy ideiglenes befogadó, tehát tesz valamit az árva kutyusokért, de aki mindig a menhelyet ajánlja, az kövezze már meg azért, mert szerelmes egy fajtába, de amellett támogatja és segíti a menhelyeket...

Természetesen a szapotítós kutyak megvételét én sem támogatom!

Nekem egy keverék és egy fajtamentőktől hozott kutyusom van, és előkészületben van egy harmadik kutya, aki idős, és nem kedveli a kan kutyákat, meg néha a nagyobb embereket sem.. (német juhász). 4 éve vár a menhelyen gazdira :(

Elszeparálva tartanám az enyéimtől, mert nekem kisebb kutyák vannak tőle, de úgy érzem nálam jobb helye lenne... nem minden nap vinném hosszú túrára, de a heti 3 nagy séta adott, és ez mégis csak jobb, mint a betonkennelben tölteni a nap 24 óráját :(

2016. aug. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm 😊

Mentek a kezecskék😊

Végül a Mountain Crystal Kennelt választottam

2016. aug. 11. 21:04
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Ott "osztom a véleményt" ahol akarom. Szánalmas, hogy amíg egy állat van a menhelyen addig ti vesztek.
2016. aug. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Szia!


Nem értem mi bajod. Igen,tenyésztőtől akarok venni. Miért olyan tragikus,ha őrizném a fajta hagyományait? Később tanítanánk,fokozatosan súlyt húzni. Szóval,ha megkérhetlek titeket,ne is próbáljatok,nem fog sikerülni :) Köszönöm :)

2016. aug. 12. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!