Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Moszkvai Őr kutya és Berni...

Moszkvai Őr kutya és Berni Pásztor kutya kijönnének egymással?

Figyelt kérdés

Nemeket nem döntöttem még el.

"KÖLYÖK-kutyák".



2016. máj. 12. 22:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem igazán fajta függő, hanem szocializáció és nevelés. Ha meg kölyök koruktól együtt vannak akkor ha eljön az idő lerendezik, hogy ki a főnök. DE mindenképp ivartalanítsd őket. Ha azonos neműek lesznek, akkor a dominanciaharcok elkerülése érdekében (még ivarérés előtt érdemes). Ha meg ellenkező neműek, akkor meg a felesleges szaporulat elkerülése miatt mindenképp jó lenne.
2016. máj. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem. A moszkvai lekalashnyikovozza a másikat.
2016. máj. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Miért akarod pont ezt a két fajtát, ha fingod sincs egyik természetéről sem? Divatkutyás majom vagy ?
2016. máj. 13. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Neveléstől függ, nem fajtától.

Ivartalanítani célszerű őket.

2016. máj. 13. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Azért a Moszkvai elég kemény természet és nagyon nehezen tűr meg mást maga mellett még szocializálva is. A berni pásztort bedarálná valószínűleg.


De tényleg divatból akarsz ilyet?

A berni pásztort kevésbé ismerem, de a moszkvaihoz kemény kéz és jellem kell

2016. máj. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Asszonynak a Berni a kedvence, nekem a Moszkvai.

mindkettőnknek volt már "olyan" kutyája korábban.

2016. máj. 13. 10:09
 7/11 anonim ***** válasza:
Moszkvai őr inkább egygazdás, szolgálati kutya. Emberekkel kijön, többi állattal nem tudom mennyire. Egyik ismerősömnél tanyán van KÁJ+Moszkvai, és ott a KÁJ a sokkal dominánsabb, többször megharapta már a Moszkvait, falkában a KÁJ dominánsabb mint ez a Moszkvai, amelyiket én ismerem, de ha idegen jön, vagy mikor mi oda megyünk akkor a Moszkvai akar minket eltemetni, KÁJ az megmorog meg max ugat egy kicsit, de egy idő után azt is abba hagyja, ha ott maradunk és nem távolodunk el.
2016. máj. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek egy beagle és egy moszkvai-ja van. Semmi gond nincsen.
2016. máj. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8: egyelőre. Majd amikor a moszkvai beköpi a beaglet a kgb-nél és jön értük a fekete autó, na akkor lesztek igazán bajban. Mentek a kutyamunkatáborba.
2016. máj. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A Berni jobb választás.

Amúgy szocializálás függő

Szerin egyezetek meg,mert nem tudtok semmit semelyik kutyáról.

Én a bernit csak ajánlani tudom. A másikról nem sok mindent tudok,de azt igen ,hogy rengeteg különbség van a két fajta között.

2016. aug. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!