Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik az a kutyafajta, amit...

Melyik az a kutyafajta, amit soha nem tartanál?

Figyelt kérdés
2016. aug. 9. 20:42
1 2 3 4 5
 11/50 Molyember ***** válasza:
74%
Mi a baj a csivavákkal? Nekem sincs, csak érdekel, miért pont ebben ért egyet a Gyakori népe?
2016. aug. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
80%

nagyobb testű kutyák.

egyén függő, nem hiszem,hogy van jó válasz. kinek mi

2016. aug. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
100%
#11 lényegébe túl van szaporítva és csak arra kell a plázap*csáknak h befér a prada táskába és akkor el van kényeztetve es amint a kutyasétáltatáskor(már ha sétáltatjak) jon egy masik kutya és egyböl felkapják öket a kezükbe nehogy a kutya szocializálódjón ezért ilyen kis akaratos harcos p*csák ezek a kutyáknak a 90%-a és megy neki 6szor akkora kutyáknak. Ráadásul orvosi segitség nélkül még szülni se tud...
2016. aug. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
100%

Szintén csivava.

Aznnem kutya.... Olyan, mint egy kisegér. Féltenén a macskáimtól.

2016. aug. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
100%
Ém egyrészt a kinézete miatt nem szeretem+ a személyisége se szimpatikus, ezért nekem ez az a kutya amit biztos nem fogok tartani, vannak olyan kutyák aminek nem tetszik a személyisége de a kinézete igen pl husky és aminek a kinézete nem tetszik de a személyisége igen pl: jack russel, de a csivava az egyértelműen nekem a nagyon nem tetszik se a személyisége se a kinézete
2016. aug. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
39%
Japan osi fajtak (inuk).
2016. aug. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
csivava,német juhász,retrieverek.
2016. aug. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 A kérdező kommentje:

Nekem is a nagyon önálló északi kutyák (husky, shiba, akita, malamut) nekemm túl önállók, plusz a meleget is nehezen bírják.

A másik a bulldogok, mopsz, japán csin (és egyéb nyomott orrú lusta kutyák). Egyrészt nyáron egy normális sétát nem tudsz velük megtenni, mert már 30 fokban hőgutát kapnak, másrészt nagyon betegesek.

2016. aug. 9. 21:18
 19/50 anonim ***** válasza:
Nekem akitám van és semmi baja a meleggel.
2016. aug. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:

Agarak,ölebek,főként a csivava,bull típusú kutyák,meztelen,és nagyon-nagyon ráncos kutyák,továbbá a tömeg fajták:

Nj

Golden

Labi

Stb.

2016. aug. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!