Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik az a kutyafajta, amit...

Melyik az a kutyafajta, amit soha nem tartanál?

Figyelt kérdés
2016. aug. 9. 20:42
1 2 3 4 5
 41/50 okrwdw ***** válasza:
100%

Mondjuk ezen tök fölösleges vitatkoznotok. Nekem van csivavám, nagyon szeretem, de egyedül semmit nem tud csinálni (úgy, hogy neves tenyészetből való). Ha nem eszik 2 óráig felborul, nyáron melege van, télen fázik, nem tud szülni csak mesterségesen, ez így ennyi, ne koptassátok a billentyűzetet.


Nekem van csivavám, tacskóm, Tosa Inu-m, volt már Boerboel-om, kangal vonalú anatóliai juhászkutya, cane corsom. Kicsik, nagyok.


Olyan kutyát nem tartanék ami nem tetszik, illetve amiben nem bízok meg. Tudom, hogy minden nevelés kérdése, de nekem egy pitbull vagy bandog tekintete mindig is zavaros marad.

2016. aug. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
A csivava nem tud orvosi segítség nélkül szülni.
2016. aug. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
Nagytestű kutyák.
2016. aug. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
Na igen,meg az ilyen vadász kutyák... A többi haszon állathoz én egy vizslát (3 hós volt) egy szakember segítségével se tudtam hozzászoktatni...
2016. aug. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:

Csivava azt semmiképpen.


Van alaszkai husky is, utána kellene olvasni :) munkakutya, keresztezték a két fajtát.


Olyan kutyát sem tartanék, ami ráncos, agyonszaporított, pl francia, angol bulldog, boston terrier, shar-pei, mopsz.

2016. aug. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
Csivava, puli.
2016. aug. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
Bordeux-i őrkutya
2016. aug. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Husky keverekem van. Egy éves koráig kellett a humor érzék hozzá, de hát melyik kölyökhöz nem. Most másfél évesen első szóra vissza jön, bárhol sétálhatok vele poraz nélkül. Volt nem egyszer hogy macskáról jött vissza. Első szóra. Más kutyákkal viszont domináns (kan), és a meleget tényleg nem bírja. Még nincs egy eve hogy nagymamám Husky-Malamut-dalmata keveréke elpusztult. Ő is nagyon jó kutya volt.

Egyébként ez a "mit nem tartanék" szerintem kicsit hülyeség. Nekem mind 2 kutyammal a sors hozott össze, nem én választottam őket. Nem ilyen kutyákat akartam, de meg ismertem őket és kellettek. Szerintem a legnagyobb csivava ellenzőket ha össze hozná a sors egy csivava kölyökkel, valami véletlen folytán, biztos vagyok benne hogy megszeretné.

2016. aug. 10. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
100%
Ez vicces kérdés, mert én nem akartam német juhászt, mert az tucat, nem akartam malinoist, mert azok őrültek... Aztán a sors összehozott velük és lett és imádom őket. De mondjuk ők olyan kutyák, akik amúgy illenek hozzám jellemben, szeretem a munkakutyákat. Ami tényleg nem kellene, azok az olyan kutyák, amik csak küllemre vannak tenyésztve és azok, amik természetellenesek.
2016. aug. 10. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:

bull típusú, 20 kg alatt minden kivéve ami életképes és valami konkrét feladatra lett kitenyésztve és ma is el tudná látni(mudi, foxi, jack, parson, sheltie)

juhászkutyák, szánhúzók

de egyszerűbb h mit tartanék: mudi, pumi, uszkár, sheltie, jack, parson, border, mali, véreb, újfundlandi és ha egyszer megőrülnék, akkor european sleddog *o*

2016. aug. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!