Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Francia bulldog tapasztalatok?

Francia bulldog tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Mindenre kíváncsi vagyok, tapasztalatok, történetek stb..

És lenne pár kérdésem a fajtával kapcsolatban!

Mennyire barátságos emberekkel/gyerekekkel/kis és nagy kutyákkal/macskákkal?

Mennyit szeret sétálni?

Mennyire játékos?

Könnyen tanithato?

Mit és mennyit eszik?

Panelba jól elvan?

Mennyibe kerül egy ilyen kutya és honnan érdemes vásárolni?

Bocsi a sok kérdésért!


2016. aug. 9. 21:44
 1/10 anonim ***** válasza:
50%

Látom senki sem válaszol :) Akkor majd én amit tudok elmondok.


-Gyerekekhez, felnőttekhez, kutyákhoz macskákhoz szoktatni kell de alapból nyugis fajta szóval ez nem túl nehéz feladat :)

-nagyon szeret játszani (főleg más kutyákkal)

-mivel makacs így hát nem a legkönnyebben tanítható

-szeret sétálni és futni (futni azért ne túl sokat és ne melegben)

-jó minőségű táppal kell etetni

-panelben jól elvan szunyálgat :)

-nehezen tart be bármilyen szabályt, ilyen a természete szóval elég szigorúan és következetesen kell nevelni

-Nem akarok sokat mondani de talán 2-300K felett van (nagyon drága)


ui: Az az igazság hogy mivel "harci kutya" (volt egyszer régen) így kutyákhoz nagyon hozzá kell szoktatni mert agresszív lehet velük.

2016. aug. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Tényleg agresszív lehet más kutyákkal. Territoriális fajta.
2016. aug. 10. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2016. aug. 10. 06:52
 4/10 anonim ***** válasza:

az 1# jól elmondta.

én árát tekintve inkább többet mondanék. 300-500 ezer körül van tenyésztőnél. ismerősök ennyiért vették kb. szaporítótól nem éri venni,mert annyira beteges fajta,hogyha nincs kiszűrve mindenre,akkor simán ott hagysz száz ezreket majd az állatorvosnál később, úgyhogy nem nagyon tudsz spórolni ezen,hogy jófogásról veszed meg.

2016. aug. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm Neked is!

Ennyire beteges fajta? Mire hajlamos leginkább?

2016. aug. 10. 09:04
 6/10 anonim ***** válasza:
Légcsőszűkűlet azt hiszem, patella, szívgyengeség, Nem tudom pontosan de azt hiszem ezek.
2016. aug. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm!
2016. aug. 10. 09:15
 8/10 anonim válasza:
ha francia bulldogot akarsz venni akkor jol megkell nezni hogy honnan veszed ,elotte elkenne vinni egy orvoshoz megnezetni ha minden rendben van vele mert tapasztalat szerint enis megjartam hogy megtetszet es rogton megvettem es utana lattam, hogy nincs rendben vele valami,egesz nap aludt,hamar elfaradt es mindig felfele nezett hogy kapjon levegot .. Minden eggyes nap elvittem dokihoz es kiderult hogy szivbeteg es nehezen veszi a levegot.Sziv klinikara kellet vigyem es horibillis osszegeket kertek el ,tobbet mint az egesz kutya er.En nem bantam meg akkor hogy megvettem mert megszerettem rogton ahogy haza vittem ,es azon voltam ,hogy segitsek rajta.Doktor no azt mondta ,hogy szerencse hogy hozzam kerult mert mar lehet h nem elne. Napjaba 2x kell adjak neki gyogyszert ,reggel es este szoval nem unatkozunk. Rettenetesen hallas egy kutya es imadom😊
2016. szept. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 ezért nem kellett volna szaporítótól venni...
2016. szept. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%
egyáltalán nem agresszív. 100ért már kapsz, imád játszani.
2016. nov. 13. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!