Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem engedik a mopsz kutyát!...

Nem engedik a mopsz kutyát! Mit tegyek? (Többi lent! )

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy kis mopsz kutyát! Ha szóba hoznám a szüleim előtt, azt mondják mérgesen, hogy "ne idegesíts fel!" Volt egy kaméleonom is, (ami elég macerás) de szépen gondoztam, etettem és nem csak 2 hétig... Szóval tudják, hogy jó gazdi lennék! Van rá pénzem, ki is fizetném, ételét is fizetném! Nem értem mi a gond?! Gyakran mondok róla dolgokat, előnyöket, szóval tudják, hogy érdeklődök iránta, utánanéztem! Mindennek is utánanéztem amit találtam a neten! Néha kérdezik, hogy miért szeretnék én mopszot (jól tudják, hogy mopszot szeretnék)! Tudom, hogy nagyon "kényes", igényes, és eléggé sok betegséget elkaphat, az orvosba, az ínjekciókba és a csippbe belesegítenének, de mindennek a nagyrészét én fizetném! Szinte leszidnak, ha szóba akarom hozni! Mit tegyek? Nem olyan válaszokat várok, amiben mondják, hogy az nagyon drága, válasszak pl.:hörcsögöt, vagy másik kutyát! Csak a kérdésre várok válaszokat!

2016. aug. 9. 22:48
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Bocsi kicsit rosszul fogalmaztam az előbb, azt akarom mondani, hogy meg lenne rá minden, azért nem értem! A nevelő apám is szeretni a mopszokat, nem az a baj, hogy nem tetszik nekik!
2016. aug. 17. 17:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!