Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S Egy hónapja fogadtam örökbe...

Szántó Andrea kérdése:

S Egy hónapja fogadtam örökbe menhelyes kutyust, most 3hónapos. Nagyon jó kiskutya viszont nem tudom leszoktatni arról, hogy az emberek kezét, lábát ne rágja harapdálja. Egyszerűen nem tudom leszoktatni. Mit tegyek? Hogyan szoktassam le?

Figyelt kérdés

2016. aug. 11. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
18%
A kiskutyak meg eagnak es nem nagyon lehet errol leszoktatni oket. Majd magatol le fog szokni rola. Nekem is van egy lassan 5 eves berni pasztorom es o is 2 es fel, 3 evesen szokott le a ragcsalasrol
2016. aug. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*ragnak
2016. aug. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Letiltod róla. megtanítod, hogy nem szabad kezet, lábat rágni. Előbb-utóbb megtanulja.
2016. aug. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A mi kutyánk is amikor ennyi idős volt nagyon harapdált, és olyankor csak elkaptunk a kezünket és abbahagytuk vele a játékot. Most 8 hónapos és most is harapdál még, de csak nagyon gyengén, és azt engedjük is, sőt utána még meg is nyalogatja azt a részt :D
2016. okt. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!