Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan kell masszírozni egy...

Hogyan kell masszírozni egy amstaff kutya fülét?

Figyelt kérdés

3 hónapos és azt hallottam masszírozni kell, hogy nagyobb korára szépen beálljon. :D

Valaki segítene?



2016. aug. 15. 17:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
kérdezd meg a tenyésztőt aktől vetted, ő biztos segít:)
2016. aug. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ebben a tenyésztőd tud segíteni.
2016. aug. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem tenyésztőtől vettem, hanem családtagtól akinek volt egy, pároztatta egy hímmel és kaptam egy kölyköt. :D Ő se nagyon ért jobban hozzá.
2016. aug. 18. 03:37
 4/12 anonim ***** válasza:
Egy jó kutyának magától is rendesen áll a füle, a házi szaporítást meg nem tudod megvarázsolni. Hagyd dolgozni a genetikát, etesd jó kajával, és reménykedj.
2016. aug. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Akkor a kutyád nem tiszta amstaff. Innentől kezdve a jó ég tudja, hogy mit örökölt a felmenőitől, plusz tökmindegy, hogy fog állni a füle, mert kiállításra úgysem viheted.

Hagyd a fülét úgy, ahogy van.

2016. aug. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A kutyus anyai vonala 100% fajtiszt, a hímről semmit sem tudok. :D Jó táppal etetem. Szép a szőre, gyorsan nő és elég szép már a felépítése. :D Egyedül a füle érdekel.
2016. aug. 19. 21:35
 7/12 A kérdező kommentje:
[link] itt a tesója
2016. aug. 19. 21:42
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha jót akarsz magadnak (meg a kutyának), akkor próbálod minél lassabban növeszteni. Gondolom, egyik szülő sem volt szűrve semmire, szóval végképp figyelj oda erre, inkább sovány legyen, mint puffancs, különben esetleg korán ízületi problémák elé nézhettek.
2016. aug. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Mentek a zöldek.
2016. aug. 19. 22:09
 10/12 A kérdező kommentje:

[link]


itt pedig az én kutyusom füle látszik, vagy így áll, vagy teljesen hátrafelé konyulva.

2016. aug. 19. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!