Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Barátnőm kutyája szuka és az...

Barátnőm kutyája szuka és az egyik melle hétről hétre egyre nagyobb. Szerintetek miért?

Figyelt kérdés
Barátnőm az édesanyjával él együtt. A kutyát az anyja nem akarja el vinni az állatorvoshoz mert ő nem akar megint százezreket kidobni a kutya miatt. Barátnőm nagyon fél hogy a kutyája elpusztul,mert előtte volt egy nyuszia akinek szintén megdagatt a hasa és addig amíg már menni se tudott és ő az anyja miatt pusztult el.

2016. aug. 15. 21:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok? El tudja vinni a kutyát? Félretett zsebpénze van?

Nem értem amúgy minek kellett kutya, ha ilyen a szülői hozzáállás...

2016. aug. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%

Elég ha kivizsgálásra elviszed a kutyust. Az szerintem ingyenes.

Egyetértek az egyes válaszolóval. De ezt ne hagyd h elpusztuljon, inkább kérj segítséget valakitől, szegény kutyus...

2016. aug. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Mármint úgy értem h elég, mert lehet h nem komoly, és ti is tudjátok maGAtoktól kezelni
2016. aug. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Én 16L,barátnőm 14. Nem tudom hogy van e neki félre tett pénze.Az anyja nem engedi hogy barátnőm el vigye a kutyust még sétálni se. Am az anyja nem volt mindíg ilyen. Csak a férje tavaly halt meg. A kutya neve Jenny és kb 4-5 éves. És egyszer elütötték majdnem bele pusztult.
2016. aug. 15. 21:38
 5/17 anonim ***** válasza:
emlőgyulladás, emlődaganat, bármi
2016. aug. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

már ne haragudj, de hol élsz? hol ingyenes egy állat megvizsgálása???

nem támogatja az állam semmilyen formában, 100%-ban költséges, csak az állatorvos jóindulatán és szakma iránti imádatán múlik, hogy a saját kárára, ingyen megvizsgálja az adott állatot

az meg abszurd, hogy zsebpénzből finanszírozza a 14 éves gyerek az állatorvosi vizsgálatot..., ennyi idősen a szülő kötelessége..., ha meg cseszik felelősséget vállalni a saját háziállata iránt, akkor inkább ne tartson

rapid módon növekvő emlőt pedig semmilyen házi technikával nem fogják meggyógyítani..., valószínűleg daganat, ami gondoskodás nélkül hamar elviszi szegényt

2016. aug. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Amúgy a kutyust a nyuszi halála után kapta. Mert annyira szerette a nyuszit hogy a halála után alig evett... stb. Bár én akkor még nem ismertem.
2016. aug. 15. 21:45
 8/17 A kérdező kommentje:
Az a "daganat" akkora mint egy mandarin
2016. aug. 15. 21:47
 9/17 anonim ***** válasza:
50%
Ez állatkínzás, a helyi jegyzőnél kell feljelentést tenni vagy a rendőrségen.
2016. aug. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Értem, nálunk egyszer ingyenesen vizsgálta meg, nem tudom miért, nagyon kedves, látszik h ő tényleg ért az állatokhoz, és nem a hasznot lesi, hanem azt h az állatok meggyógyuljanak.

Annyit tudok ajánlani, h kérj segítséget, nagy szüleidtől, apukádtól ha tudsz, v ilyesmik.Ha daganat, igaza van az előzőknek, az sajnos hamar elviszi...

2016. aug. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!