Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Barátnőm kutyája szuka és az...

Barátnőm kutyája szuka és az egyik melle hétről hétre egyre nagyobb. Szerintetek miért?

Figyelt kérdés
Barátnőm az édesanyjával él együtt. A kutyát az anyja nem akarja el vinni az állatorvoshoz mert ő nem akar megint százezreket kidobni a kutya miatt. Barátnőm nagyon fél hogy a kutyája elpusztul,mert előtte volt egy nyuszia akinek szintén megdagatt a hasa és addig amíg már menni se tudott és ő az anyja miatt pusztult el.

2016. aug. 15. 21:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nézd, azért már te is 16 vagy, a barátnőd sem óvodás, hogy az anyjának fogni kelljen a kezét. A kutya tud sétálni? Vagy 4-5 évig kerti díszként volt tartva? Én azt mondom, hogy ha a mai 14-16 évesek el tudnak menni bulizni, inni, cigizni, pasizni, akkor nehogy már épp a saját kutyáját ne tudja elvinni állatorvoshoz... Ezzel most nem azt mondom, hogy biztos ti is züllötök, de azért ennyi idősen valami minimum önállóságnak már jelentkeznie kéne. Ha meg tudod te is, meg barátnőd is, hogy milyen az anyukája, akkor nem értem miért "hódol be" mégis neki, amikor ez állatkínzás, hogy a kutya beteg és nem kap ellátást. Ráadásul, ha daganatos, akkor orvos nélkül el fog pusztulni.
2016. aug. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Segíts a szomszédoknak, lenyírni a füvet, nem tudok mást mondani, meg így ebmereknek talán segít... Jó tudom hülyén hangzik, de nem tudok mást mondani :(
2016. aug. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
*embereknek, így talán kapsz egy kis pénz, és éjjel nappal győzködd anyud,h ez így nem jó
2016. aug. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
De nem tudod megérteni hogy a kutyát barátnőm anyja nem engedi a keritésen kívülre. Am meg az én szüleim el váltak 72 km-re van apám mamámékkal együtt. És apa nem is küldi rendesen a gyerek tartást se. És nem is nagyon beszélünk. A szomszédjaimnak az unokáik és gyerekeik nyírják rendszeresen a füvet. Barátnőm családja meg pesten él. Mi meg Egyeken
2016. aug. 16. 17:53
 15/17 anonim ***** válasza:
És ha az anyja azt mondja, hogy ugorjon a kútba, beleugrik??? A kutya szenved, el fog pusztulni!! Mi innen szerinted mit tudunk csinálni?!
2016. aug. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Na mi lett végül?
2016. aug. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
De mért nem jelenti már be valaki a jegyzőnél az állatkínzást?
2016. aug. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!