Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire viseli meg a panzió...

Mennyire viseli meg a panzió a kutyát?

Figyelt kérdés

Sajnos külföldre kell mennem, a szüleim balesete miatt, és 3 hétről lenne szó. Magammal vinni jelen esetben nem tudom. Ismerős ajánlásával jelentkeztem be. Kicsit félős, de hamar feloldódik. Ismerősnél nek tudom hagyni, mert én is nem rég költöztem haza, és nem sok ismerősöm van, egy házaspárral lakok együtt, de nekik domináns kutyájuk van, így oda nem tudnám rakni.

Soha nem volt még nélkülem sehol, 6éves.. :(

A panzióban van foglalkozva vele, erről küldtek videót és képeket is az ismerősömnek mikor ő adta be.. annyi, hogy ezek a panziósok dolgoznak napi szinten így nyilvan egyedül lenne...

Kérlek nyugtassatok meg, hogy nem olyan rossz dolog ez, mint amilyennek én érzem!


2016. aug. 16. 15:06
 1/6 A kérdező kommentje:
* nem együtt lakok a házaspárral hanem együtt dolgozok és jóban vagyok velük!
2016. aug. 16. 15:07
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem ez kutyafüggő. ha hamar feloldódik akkor könnyű lesz. egyébként meg mindenképp muszáj, nem? szóval tedd csak be más lehetőséged úgysincs, ő meg átvészeli, örülni fogsz ha visszaérsz hozzá.
2016. aug. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs más :( kint éltünk 10éve, én hazaköltöztem pár hónapja, most autóbalesetet szenvedtek a szüleim életveszélyes állapotban vannak :( 2nap múlva indul a repülő, így elég sürgősre sikeredett :( de remélem, hogy jó helye lesz, hallok rémtörténeteket is :(
2016. aug. 16. 15:23
 4/6 anonim ***** válasza:
A szüleidnek jobbulást, a kutyának viszont ez lenne a legjobb, amire figyelj az az hogy ne úgy hagyd ott hogy "jajj úristen" hanem nyugodtan..
2016. aug. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én kutyám érzékeny idegrendszerű,nagyon kötődik hozzám.Imádta a panziót,ha arra járunk,muszáj bemennünk,húz befelé.
2016. aug. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kollegámmal elég sokat panzióztatunk, és kevés kutyát visel meg a dolog, őket se sokáig. Ez nekik általában nyaralás, bulizás a többi kutyával, ismerkedés idegen helyekkel, élvezik :)

Fogd fel úgy, hogy nyári táborba megy; néhány gyerek is pityereg első nap, aztán nem érnek rá szomorkodni, mert jó a buli, a végére meg haza se akarnak menni. Egy jó panzió pont ilyen :)

2016. aug. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!