Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyikek a legszív...

Szerintetek melyikek a legszívósabb vadászkutyák?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy a legtöbb terepen jól helytállnak , nagyobb vadakat is könnyebben földre nyomnak és kitartóak . Szerintetek ?

2016. aug. 17. 22:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%
Akita inu. Medvevadászatra tenyésztették :D
2016. aug. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
58%
Mindegyik másban jó. Milyen vadra gondolsz pontosan?
2016. aug. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Hát...vegyes szarvas , vadkan , farkas , medve . Valamelyik ezek közül
2016. aug. 17. 22:36
 4/17 anonim ***** válasza:
15%

Nagyon tudom ajánlani a kaukázusit.

Nagy termetű medveölésre kitenyésztett kutya.

Kitartónak nem tudom, hogy mennyire mondható, de ha jobban érdekel a fajta, biztosan utánanézel.

2016. aug. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
A kaukázusi mióta vadászkutya? Nagydarab meg minden de nem vadászatra lett kitenyésztve szerintem.
2016. aug. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

A kau juhászkutya. Azért ölt medvét mert szükség volt rá hogy védje a nyájat és az embereket egyéb állatokat.

medvét farkast nem fogsz vadászni vagy ha igen akkor fizetheted a bírságot stb. Vegyél vizslát,drótszőrűt azt te döntsd el hogy németet vagy magyart szeretnél. De képezni kell őket . Keress fel egy szakembert.

2016. aug. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
#5 Manapság már házőrzés a dolga, viszont régebben a medveölésben volt fontos szerepe :)
2016. aug. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
A kaukázusi pasztorkutya. Nyájak őrzése volt a feladata . Ettöl független használtak medvevadászaton de nem erre lett kitenyésztve . Ettöl független köszönöm a válaszod.
2016. aug. 17. 23:04
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én a karéliai medvekutyára szavazok, de sose fog úgy dolgozni mint egy vizsla.
2016. aug. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
51%
Ohhh anyám. Pásztorkutya? Anyám borogass. A fajtát sem ismered de ha csak a névére gondolsz benne van a juhászkutya. A juhászkutya véd a pásztorkutya terel. Azért ölt medvét stb mert kellett. Ez a kutya alkatilag alkalmatlan a vadászatra. Az lehet hogy a gazdáját elkísérte védelem céljából és hogy tépte az állatot miután elpusztult de hogy nem vadászott az tuti.
2016. aug. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!