Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lesz egy yorkim mar nagyon...

Lesz egy yorkim mar nagyon varom azt hiszem minden megvan ami kelleni fog majd neki de azert atneznetek hogy vmit nem e haytam ki?

Figyelt kérdés

Fekhely(kutyaágy párnával és takaróval)

Játékok(kislabda, kötél, sipolós csont, rágócsont, plüss, snacklabda, zsinóroslabda, gumicsibe, mentolos labda)

Póráz(flexi) és hám

Nyakörv(névjeggyel)

Kutyatál(fém mintával)

Kutyahordozó ketrec

Bolhanyakörv(foresto)

Fésű, hajgumi

Köröm csipesz

Kutyaruha(kabát, pulcsi, esőkabát)

Kutyavitamin

Kutyaeledel: száraz táp(royal canin yorkshire terrier junior) és konzerv(grancarno) és alutasakos(royal canin yorkshire terrier junior)

Jutalomfalatok


Kell még valami?



2016. aug. 18. 15:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Sampon és törölköző ami szerintem kimaradt.
2016. aug. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Jaaj tényleg koszonoom!
2016. aug. 18. 15:57
 3/14 A kérdező kommentje:
Ja meg azt nem mondtam h: szemtisztito es fultisztito ezek is megvannak:)
2016. aug. 18. 15:58
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Allow tál
2016. aug. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
88%
Kölyök kutyának való sampon a 3-4 hetente való fürdetéshez. A többi szerintem már a listában van.
2016. aug. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%

Csak jótanács: pórázból jobb a normális, vagyis nem flexi

A royal canin nem biztos hogy a legjobb abban az árkategóriában, akkor inkább acana vagy orijen, talán josera

A konzervekben alig van tápanyag, én olyat tuti nem adnék neki se alutasakosat

2016. aug. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
26%

Bocs,de a kutyák nem emberek... nem kell úgy bánni velük.

Például minek kell neki kutyaruha, hajgumi, köröm csipesz(azt hittem a kutyáknak karmuk van...), illetve ha ennyi játékot veszel neki, az azt jelenti hogy kevesebbet játszol vele?

Vagy szobakutya lesz? Akkor talán még megértem a körömcsipeszt, de az alapból is egy "kínzás" a kutyának. A sampon is csak akkor kell ha CSAK benn tartod, és SOHA nem viszed ki, mivel ha nem "természetes" szaga van, azonnal bele fog hemperegni különböző végtermékekbe és/vagy halott állatok tetemeibe, hogy elrejtse a szagát.


Ha mindenképp jót akarsz neki, vegyél neki IGAZI húst. Tudom nem egy olcsó mulatság, de hát a kutyára pénzt és időt kell áldozni.

2016. aug. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Természetesen szobakutya lenne, hisz a yorki az az. De vinném sétálni is.

Foglalkoznék is vele, azért annyi játék, mert játékos és kölyökként lekösse magát.

Sampon azért kell, mert néha meg kell fürdetni.

Kutyaruha azért, mert ezek a kistermetű kutyuskák fáznak télen a séta alatt.

Köröm csipesz: úgy tudom vágni kell a karmukat.

2016. aug. 18. 16:28
 9/14 anonim ***** válasza:
54%
Utolsónak annyit mondanék, hogy azért kell kutyaruha mivel ő is egy élőlény és attól még, hogy nem ember télen ő is fázhat...
2016. aug. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem minden megvan, de azt elmondanám hogy szerintem is jobb a sima póráz, mert várisban húzni fog. Gondolj bele, a flexi azért megy vissza a tokba mert egyfojtába feszül, húzza a kutyi nyakát. Ha viszont kicsin kéne mennie pl kereszteződés, zebra akkor nem fogja tudni hogy neked kellemetlen ha húz. Nehéz vele korrugálni és nagyon kényelmetlen. Tápból mi joseraval etetünk, szerintem jobb mint a royal canin, és olcsóbb is. A kutyi makk egészséges, szereti is. Kidset vegyetek. A konzerv tuszta víz, egy fél óra múlva újra éhes lesz.

A plüssel vigyázz szét ne szedje. A kabát nem felesleges az én jack russelembek is van. Szoktasd hozzá. Vegyél neki calami csontot vagy ilyen bőrcsontot cagy bikacsököt, disznófület, birkalábat. Én a fogát is mosom. Vitamint csak orvos tanácsára adj neki mert rosszat is tehetsz vele. Házi kosztot ne nagyon kapjon, csak ha külön főztök neki fűszer nélkül pl tojást. Az egészséges is. Vagy répát husival. Csirkecsontot ne adjatok neki főve. Ha kérdésed van írj privit! 12/L És ha megvan mibden oltása hb három hónap akkor vidd sojat kuryák közé. Kicsikhez nagyokhoz. Kérdezd meg a gazdit barátságos e és ha igen engedd oda.

2016. aug. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!