Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez most törvénytel...

Szerintetek ez most törvénytelen volt/én voltam a bunkó?

Figyelt kérdés
Ma találtam egy nagyon putris lakás kertjében egy éheztettett szétvert láncon tartott kutyát(németjuhász), én pedig bemásztam érte és elloptam, és a pasi pedig utánam üvöltött hogy feljelent, de nem bírtam nézni szegény szenvedését... Szerintetek Most én bunkó voltam hogy elloptam?
2016. aug. 18. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Gonosz leszek, de ha nem tudja hol laksz+a kutyába nincs chip nem lesz baj. Pár napig bújtasd a házban, hogy ne találja meg. Ne vidd sétálni ebben az időben ha meg meglát, mond neki hogy leadtad a menhelyen és örüljön hogy nem jelentés fel kínzásért.

Amúgy feljelenthet, de ha ennyire nem érdekelte nem fog

2016. aug. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

első körben a gazdával kellett volna beszélni. utána ha nem változtat,akkor kihívni az állatvédőket stb. ha ez sem válik be,akkor talán végső lépésként megoldás,hogy elhozod a kutyát és egy jó gazdának adod. de nem biztos,hogy ez annyira célravezető.

ha egy kutyát meg is mentesz,akkor hoz másikat majd,akit ugyanúgy fog tartani.

az emberek fejében kéne változtatni és megértetni velük,hogy miért rossz amit csinálnak. persze, én is megmenteném a kutyát szívem szerint.de tényleg nem megoldás ellopni,hozza a következőt.

2016. aug. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Teli volt nyílt sebekkel. Egyébként most a régi haveromnál van az állatorvosi rendelőjében, azt mondta lehetséges hogy elfertőződött volna, jó hogy elhoztam.
2016. aug. 18. 21:06
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy hatosag, ez ugyanis onbiraskodas volt. Ellenben ha kihivod az allatvedoket, ok hoznak rendort es elviszik a kutyat, sot, a gazdajat felelossegre is vonjak, eljaras indulna ellene, es akar bortonbuntetest is kaphatna (ami nalunk kb 2 ev felfuggesztett, de az is jobb, mint a semmi)! Ez allatkinzas ugyanis. Meg mindig feljelentheted, csak mar nehez bizonyitani, hogy valoban az illeto kutyaja. Tehat ezt elbsztad! Legkozelebb gondolkodj, mielott cselekszel!
2016. aug. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!