Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám kiirtani a...

Hogyan tudnám kiirtani a bolhát a kölyök kutyámból?

Figyelt kérdés
3hónapos csivava nem rég került hozzám, és nem tudom,hogy még ott a kenelből került bele a többi kutyától vagy már itt nálunk mivel kihordom a kis udvarra,hogy kint vegezze el a dolgát. Hogyan mivel tudnám kiirtani belole a bolhákat?

2016. aug. 19. 09:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Például bolhairtóval :) Egyébként is illene rajta lennie bolha- és kullancsriasztónak. Fura, hogy az állatorvosotok nem adott automatikusan valami cuccot. Látogasságok meg, majd segít.

Otthon meg fújjatok be minden kárpitot (szőnyeg, kanapé, függönyök, stb.) insecticide-del, vagy valami hasonlóval, mert kikelnek a lerakott peték és megint tele lesztek bolhával.

2016. aug. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igy van menjetek el az allatorvoshoz o majd felirja a szukseges bolha es kullancs elleni szert.

Amugy oltasai megvannak, fereghajtozva volt?

2016. aug. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

mikor elhoztuk akkor már majd 3 hónapos volt és egy oltása volt a masodikra már mi vittuk el ilyen kombinált oltást kapott, a következőt most augusztus 23.án kapja az utolsót meg szeptemberbe de akkor már azt mondta be is csippelteti. És kapott fereghajtot is!

A válaszokat pedig köszönöm!

2016. aug. 19. 10:31
 4/6 A kérdező kommentje:
ja és azt gondoltam, hogy bolhairtoval de elmentunk egy állatpatikába és ott semmit nem tudtak, hogy egy kölyök csivavának mit lehet ilyenkor és mit nem.
2016. aug. 19. 10:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezért kell az állatorvoshoz menni ;)
2016. aug. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem egy 3,5 hónapos kis bichonom van. 😊

Nemrég benne is volt 1-2 bolha, nekünk bevált egy kombinált tabletta ami hat szív, bőr és bél férgesség + bolha, kullancs ellen is. Az ára olyan 3500ft körül mozog. + pozitívum, hogy nagyon könnyen megette (az ételébe tettük). 😊

A neve: Nexgard spectra

Szerintem állatpatikában be tudod szerezni.

Remélem tudtam segíteni.

Üdv egy kutyaimádó 😊

2016. aug. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!