Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szomszédom kutyája egész...

A szomszédom kutyája egész éjjel ugat, nem tudok aludni tóle. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Már figyelem az órát: kb. 2 percenként ugat fél percig. Elég közel van az ablakomhoz, ha becsukom, akkor is hallani. Füldugóval nem tudok aludni. Állandóan kialvatlan vagyok.

2016. aug. 21. 06:45
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Menj át ès mond meg a gazdinak hogy nem tudsz tőle pihenni ès hogy csináljon valamit. Zárja le pl a pincèbe este,vagy valami elkerítettebb rèszre ahol nem látja az utcát.
2016. aug. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
a gazdája leszrja, nem fog csinálni semmit
2016. aug. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 JulesM111 válasza:
70%

A panelban ordít a szomszéd, kertesben ugat a kutya. :) Mindig van valami gond a szomszéddal.

Fáradj át hozzá, kérd meg szépen, tegyen valamit.

2016. aug. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Szabó Éva Györgyi ***** válasza:
84%

Az ilyen emberrel csak szépen lehet beszélni, mert simán lesza*ja a dolgokat.

Én is jártam már így, azt mondta költözzek el, ha nem tetszik!

És csak röhögött rajtam.

Nekünk is volt kutya, és mindig rászóltam, hogy ne ugasson fölöslegesen, meg is szokta a dolgot. Nevelés kérdése az egész.

A kutya:

-lehet túl rövid pórázon,

-unatkozik,

-nem engedik el, hogy mozogjon egy kicsit,

-magányos,

-nem foglalkoznak vele, csak elé lökik az ételt és a vizet, ez még a jobbik eset, mint az, ha nem adnak neki enni és inni.

-nincs leterhelve sétáltatással (egy kicsit "kifárasztva" a napi igényének megfelelően,

- nem jól választottak maguknak kutyát,

- túl meleg az ólja, habár ilyenkor megoldja saját maga, kifekszik a hűvösebbre.

- stb....


Egyébként ki lehet készülni a kialvatlanság miatt! Vigyázz magadra!

Ez ugyan olyan zajártalom, mint ha valaki egy forgalmas út mellett lakik, és az miatt nem tud aludni.

2016. aug. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
jelezd jegyzőnél, és kérj birtokvédelmet
2016. aug. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
20%
Tegyél ki egy cetlit azzal a felirattal, hogy egy hetet adok hogy csinálj valamit a kutyáddal, különben meg lesz mérgezve. Szomszéddal ne próbálj beszélni, mert aztán ha valami történik a kutyával, egyből téged vesznek elő.
2016. dec. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!