Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kutyának lehet fülbevalója...

Egy kutyának lehet fülbevalója? Vagy állatkínzásnak minősül? A gyerekekkel is megcsinálják.

Figyelt kérdés
Tudom hogy hülye kérdés de csak elméleti nem kell megkövezni sose csinálnék ilyen hülyeséget. Csak kíváncsi vagyok hogy van e ilyen.

2016. aug. 21. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

Szerencsére nincs ilyen. Hülyén is nézne ki. Veszélyes is lenne szerintem azért a kutya sokat szimatol bárhova beakad kiszakadna a füléből stb...

Ők így tökéletesek ahogy vannak nem kell nekik plusz :)

2016. aug. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Egyetértek az elsővel még annyi hogy (tudom irtad hogy nem akarsz ilyet tehat nem rad ertem) de beteg ember aki ilyet csinal egy kutyanak .
2016. aug. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%

van egy betegség amit úgy gyógyítanak hogy gombokat varrnak a kutya füléhez.

szegények elég idiótán néznek ki, a gazdáik pedig naponta megkapják h állatkínzók.

de pl tarthatsz uszkárt és ha megnöveszted a fülén a szőrt, telerakhatod hajgumikkal és be is fonhatod :)

2016. aug. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
65%
Én a gyerekemnek se csináltatnék. Minek? Ha majd szeretne csináltat kamasz korában. Nem fáj annyira hogy feltétlen kisbabaként kellene ezzel szórakozni...
2016. aug. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!