Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta ez a kutya?

Milyen fajta ez a kutya?

Figyelt kérdés

Utcai vegyesre tippelnék, de ma láttam egy ugyanilyen kutyust a vonatállomáson is. Ez kutyus a páromé és az utcáról hozta, a két kutya között van 100 km. Lehet hogy ez valamilyen fajta, vagy tényleg van ilyen, hogy egy utcai vegyes ennyire hasonlítson egymásra?


[link]


[link]


2010. ápr. 20. 14:36
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
szerintem uv, de nagyon cukii! :D
2010. ápr. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
nAgyon cuki =). Pincsi van bene az tuti :D
2010. ápr. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
édes kis mix. :) szerintem valamilyen palotapincsi, németjuhász... :) nekem tacskó-labrador mixem van. :)
2010. ápr. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
0%

Dehogynem, keverék kutyát szülni hagyni pont, hogy felelőtlen állattartás.

Csak úgy MÁSFÉL MILLIÓ gazdátlan kutya jut a 6000 menhelyi és sintértelepi férőhelyre, és azok a helyek se mindig legrózsásabb körülményeket biztosítják (pl. tengelici menhely)...

És az emberek meg vannak lepődve, hogy a menhelyek sorba utasítják el a befogadási kérelmeket.

Mi ez, ha nem felelőtlenség???

2010. ápr. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Most nem azért de a leírtak alapján honnan tudjátok kedves válaszolók, hogy nem-e vemhesen hozta el??? Egyből támadtok minden f@szságért..Lesz a kicsiknek gazdijuk ez a lényeg!
2010. ápr. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

Ő nem fajtiszta, az látszik. Nekem is van egy ilyen tipusú kutyám, de ő Border collie és palota pincsi keverék.

Pamacs kutyátok pedig palota pincsi és tacskó keverék. Ez tuti :) Sokszor látok ilyen kutyákat, mivel a menhelyünk tömve van ilyenekkel, de önálló fajtának még nem regisztrálták őket...

2010. ápr. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Még valami.Tényleg felelőtlen állattartás az ilyen, de ne ítéljünk elhamarkodottan. De ahogy kivettem, már nálatok lett vemhes a kutya. Nagyon szép kutya, a "busa" feje palotapincsi, a lábai, és a farka is. De a taskó beütést minden szakértő megmondja... :)
2010. ápr. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Miért nem lehet azt megérteni, hogy LESZ GAZDÁJUK A KUTYUSOKNAK????? Nem kerül egyik sem menhelyre, rokonoknál lesz. És igen a pároméknál lett vemhes, a szomszéd kutyák beugrottak egy párszor :)
2010. ápr. 27. 06:58
 29/29 A kérdező kommentje:

Megszülettek a picik, 4-en vannak:)

Én még nem látam, csak párom mondta :)


Igaz 3 hó után lehet elválasztani őket az anyjuktól?

2010. máj. 7. 18:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!