Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szlovák oldalon találtam egy...

Szlovák oldalon találtam egy szép francia bulldog blue sabla kutyust, csak hát nem sable a kinézete, hanem blue fawn. Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Nem nagyon értek a kutyusokhoz,és hàzi kedvencnek szeretnénk.

Nem is számít, hogy fawn vagy sable. Az ár számít.

Mert egy fawn mégis csak olcsóbb.


2016. aug. 24. 09:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
És ha valaki nem szereti a bichonokat? Én mondjuk utálom őket...és miért kéne bivhont tartaniuk csak mert neked nem tetszik a bulldog....idióták
2016. aug. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
A gyereket 99%-a szereti a bichont. Kivetel ha a bulldog tipusu apjuk el nem ijeszti oket az aranyos kiskutyusoktol.
2016. aug. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

A választás egy kan black and tan lett.

Tenyésztőtől.

4700 euért.

2016. aug. 25. 09:50
 14/19 anonim ***** válasza:
Az ottani tenyésztők ennyire lehúzósak? Melyik kennek az? #22 szerintem nevmagyarázz hülyeségeket....én is gyerek vagyok és imádom a bulldogokat. A környékemen még nem láttam bichont, de bulldogot annál többet.
2016. aug. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
*#12
2016. aug. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem azon múlik, hogy tetszik e nekünk. Ha lenne egy ember akinek brutal örökletes betegségei lennének amitől szenved, meg amúgy is egy debil, es minden betegséget atorokitene utodokba, akkor csináljon minél több utódot? Önző dogok vagytok akik cikinek tartanak egy testi es szellemi fogyatékos, egész életében szenvedő életképtelen, Mád kutyával nem megfelelően kommunikáló malacot. Es az ilyennek gyereke is van. Grat nőstény ördögök.
2016. aug. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Te mekkora egy barom vagy....fáj a fejem az ilyen idiótáktól.... Nem sértegetni akarlak de a bulldogok életképesebbek mint a hozzád hasonló emberek....
2016. aug. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
Úristen, ecsém, 4700 eurót adtál egy ebért? Honnan van ennyi pénzed móré, te gyártod Orbánnak a szögesdrótot ?
2016. aug. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ja igen eletkepesebbek. Enis biztos nemtudok megszületni műtéti beavatkozás nélkül, rofogok, horgok, nem kapok levegőt, hidegben halalrafagyok,20fokban hőgutát kapok, meg minden osztoneros állat megakad enni mert egy minimalac vagyok aki egy galamb értelmi szintjén van. Ha szerinted nincs baj a bulldogokkal akkor keress fel egy komolyabb elme orvost. [link]
2016. aug. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!