Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tehát: Édesanyám ma reggel...

Tehát: Édesanyám ma reggel azzal hívott fel, hogy vigyázzak amikor megyek a suliba, mert a szomszéd szomszédjának a kutyája kint lófrál, és teljesen bevan hülyülve. Lejebb vana többi?

Figyelt kérdés

Megakarta őt támadni, kb egy méter lehetett köztük, és végül egy Suzukis, ment neki" a kutyának, a kutya megijjedt, és bement a gazdájának a kertjébe.

Ahogy mentem suliba, nem történt semmisem, a kutya úgy feküdt az udvaron, mintha meghalt volna? Viszont mikor jöttem hazafele, a kutya rámmorgott, nagyon idegesen, és életembe nem láttam még ilyen kutya fejet? Tehát, annyira beállt már a támadási pózba, a fogűt úgy vicsorította, mint még soha. Eddig sem volt egy olyan jó kutya, de nem tett ilyet? Telt az óra, és láttam, hogy nemsokára jön anya. Hát elindultam egy bottal anya elé, hogy nehogy megtámadja? A kutya amint meglátott eszeveszetten nekifeszült a kerítésnek és ismét ez a KINYÍÍÍRLAK tekintet és mozdulat sort tette meg? Ahogy meglátta anyát, egyből futott volna kifele rá, én ekkor a bottal ütöttem az aszfaltot, jelezvén hogy már pedig most rámfigyelsz??? Így is lett, de gondoltam szólok a gazdájának, ám nem tudtam, mert annnyira csak ugatott, hogy nem hallotta, vagy nem akarta, + a kutya már ugrált volna át a kerítésen??? Soha éeltembe nem láttam még kutyát ilyen dühösnek és mintha veszett lenne, sőt. Tehát kérdésem: Kihez tudok fordulni ezügyben? Hogy a kutya elkerüljön innen, vagy a kerítés meglegyen csinálva, és kilegyen zárva az, hogy ő kijön?? A gazdáját már tájékoztatták kb egy hete, hogy ez így nem jó, de mivel egy 70éves vénaszony a gazdi, lese sz.rja ?? Kb ennyi?? Ne haragudjatok a helyesírásért, de holnap anya ismét megy dolgozni, és nem akarom hogy mégegyszer megtöténjen ez, vagy rosszabb?? Ezért várom válaszotokat??


2010. ápr. 20. 17:41
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
hát, mindenkinek köszi aki eddig írt, nyomtam a hasznos válasz gombot ;)
2010. ápr. 20. 19:09
 12/16 Akiteki ***** válasza:
100%

Mondd azt a rendőrnek, hogy életveszély van. Kötelesek kijönni.

És ne a helyi rendőrséget hívd, hanem a 107-et, mert akkor rögzítik a felvételt.

2010. ápr. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Így van , lusták a rendőrök is ahol csak tudják elkerülik h intézkedni kelljen. (pl multkor ajdnem elütöttek zebrán , a rendőrök is ott álltak kocsival de le e szarták...)Az előző válaszoló jó tippet adott ,mert ha rögzítve van a bejelentés és nem csinálnak semmit , és megtörténik a baj őket is előveszik és sztem ezt nem kockáztatják meg.
2010. ápr. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
67%
A helyi vadásznak kell szólni. Ő lelövi. Az ilyen kutyával azt kell tenni és minél hamarabb.
2010. ápr. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

11:02

Bocs de te miről beszélsz ?!

Ugy lecsknák a vadászt mint állat ha elkezdene lakóövezetben lövöldözni....Gondolkozz már ember !!

2010. ápr. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
patkányméreg
2021. jan. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!