Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Labrador vagy Golden Retriver?

Labrador vagy Golden Retriver?

Figyelt kérdés

Van egy 1 éves németjuhászom,szeretnénk mellé egy barátot.A kutya bár kicsit szeleburdi, de hallgat a szóra, nincs vele gond .Labrador lenne jobb vagy golden retriver?Akár kölyökként hozni,akár menhelyről kicsit idősebbként?

A válaszokat előre is köszönöm.


2016. aug. 25. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, amelyik szimpatikusabb.

Ha fajtatisztát szeretnél, akkor csak tenyésztőtől vegyél, eü. szűrt szülőktől törzskönyvvel, mert ezt a fajtát (is) össze-vissza szaporítják, és az ilyen példányokkal sok probléma lehet.

Menhelyen fajtatisztát nem kapsz, max. a fajtamentőknél.

2016. aug. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem egy labrador jobban illene hozzá. A golden valamivel lustább.
2016. aug. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem golden retriver . Kicsit tényleg lustább mint a labrador . De szerintem cukibb és hosszú szőre van ezért a goldinkat mi jobban tudjuk simogatni
2017. jan. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem goldent,en cukibbnak tartom egy labradornál.Viszont egy németjuhászhoz jobban passzol a labrador.De alig van köztük különbség.Rengeteg közös tulajdonságuk van!:D
2017. márc. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!