Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A bolhákat nem tudom a ruhámma...

A bolhákat nem tudom a ruhámmal bevinni véletlenül?

Figyelt kérdés
Hoztam a menhelyről egy kutyát és bolhás. Az állatorvos adott gyógyszert rá, kezeljük, de ez idő. Közben attól félek magamon behozom a házba a bolhát.

2016. aug. 27. 07:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem. Mi pl külföldön élünk és nagymamámnál töltöttünk 2 napot Magyarországon,ezidő alatt összeszedtünk 1-2 bolhát,amit ki is vittünk magunkkal :( Kisfiamat éjszaka össze is csipkodta :(

Pedig nekünk se kutyánk,se macskánk nincs kinnt. Nagymamám elég rosszul lát és nem is tudta,hogy bolhafészek van nála :(

Azóta lepermeteztük az udvarát,ajánlom neked is,hogy a kutyus fekhelyét is permetezzétek le.

2016. aug. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én pl. Buszon is szedtem már össze, meg munkahelyen egy időben jártak olyan ügyfelek, akik hagytak hátra ilyen kis meglepetést :(. Tehát simán be tudod vinni ruhán is. Nekem azt javasolták, ha Bemegyek a lakásba, a kádba engedjek egy kis vizet, óvatosan vetkőzzek le és rázzam ki a ruhákat a víz felett. Valóban volt,hogy így sikerült elkapni a dögöt.

A lakást érdemes befújni bio-kill-lel, inscticid-del. És a kutya helyét meg pláne.

2016. aug. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. aug. 27. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!