Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha szabadon lehetne kutyákat...

Ha szabadon lehetne kutyákat bevinni a strandokra, akkor mi lenne a sorsuk a felfújható játékoknak, standlabdáknak?

Figyelt kérdés
Mivel ezeket könnyedén kilyukasztja a kutya, igy kiszorulnának a strandokról ezek a játékok? Vajon sok ilyen strandlasztit, matracot tennének tönkre?

2016. máj. 11. 08:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem tennének tönkre sokat belőlük, mert aki már strandra viszi a kutyáját, gyanítom annak meg is van nevelve. Kivételek nyilván vannak, de szerintem nagyátlagban nem lyukasztanák ki.
2016. máj. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mire gondolsz? Hogy a kutyák odamennek a békésen labdázó gyerekekhez, majd sunyiban vadállat módjára kiugrik a vízből, elkapja dupla szaltóval és távozik vele?

Nem, ne így képzeld el. A kutyás strandok kifejezetten kutyásoknak van, oda ember strandlabdával meg bármi mással saját felelősségre megy be.

Ez kicsit olyan, minthogy oda mész egy sundiszno feszekhez, akkor nem az lesz, hogy odaraksz egy lufit, szóval ne parázz kutyás strandon kívül máshova nem mennek kutyások, te ugyanúgy tudsz felfújható labdával játszani :) annó az én kutyusom szétkapta a strandlabdámat

2016. máj. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válszt. Úgy, küön kutyás strandra nem mennénk. De pl a minden strandon megengednék ezt. Példaként: labdázom a tesómmal aztán véletlenül oda pattan valaki buksijához a strandlasztim, az meg rá veti vagát, és hát tudod mennyi esélye van egy ilyen puha, vékony anyagú labdának egy kutya ellen:(

Amugy neked hogy került a strandlabdád a kutya elé?

2016. máj. 11. 08:47
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Olyan nem fog előfordulni, hogy minden strandon megengedjék, úgyhogy ezen kár agyalni. Már az is haladás lenne, ha kijelölnének néhány strandot vagy partszakaszt, ahol kutyák is fürödhetnek.
2016. máj. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Felfújtam még mielőtt elindultunk, és a kocsiban unatkozott :D nem vertem agyon se semmi ilyesmi, egyébként nem fog minden kutya a labda után rohanni, de ha neki passzolják, esélyes, hogy megfogja a fogaival.
2016. máj. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért a közterületeken mi a foci- és gumilabdák sorsa?

Pont ugyanolyan. Azt sem rágja szét minden arra járó kutya.

2016. máj. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez egy tök aranyos kérdés, eszembe nem jutna ilyen :D Szerintem elég sokat szétkapnának a kutyák, főleg ha dobáljátok is, a kutya meg túl barátságos, de ha ettől félnék, sima gumilabdát vinnék, nem strandlabdát.
2016. máj. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez egy jó kérdés:D

Mi tavaly a nyári időszakban felfújtunk matracot, fotelt, labdát, de volt amikor valamit éppen nem használtunk, így az az udvaron volt a medence mellett, a kutyánk pedig semmit nem csinált vele.

Amikor meg labdáztunk, akkor elugrott előle vagy belefejelt, de nem a fogával próbálta elkapni, így a mi esetünkben nem lennének veszélyben a labdák:D

2016. máj. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8%

A kutyaknak semmi keresnivaloja nem lenne a strandokon es furdohelyeken...

Es nem a labdak miatt hanem mert gyerekek is vannak meg olyan emberek akiknek nincs kutyajuk.

2016. máj. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
80%

És miért zárja ki egymást a kutya és a gyerek?

annyi beszűkült látókörű ember van mostanában...

nem, az én kutyáim nem löknének fel senkit, nem piszkítatának a vízbe, nem vennék el mások játékai és nem lopnák el senki kajáját....

és szerintem ez nem csak az én kutyáimra vonatkozik hanem a kutyások 97%-ára

csak ugye ott van az a fránya 3% aki alapján mindenki általánosít....

ilyen alapon a gyerekeket tiltsák ki a strandról, mert konstans üvöltenek, szemetelnek és össze-vissza pisilnek mindent (és igen, tényleg vannak ilyenek....)

A kutyagazdik többsége odafigyel a kutyájára, mert pl nekik sem jó ha a kiskedvencük bevág egy jó olajos-fokhagymás lángost...

8 éves pályafutásuk alatt a kutyáim egy felfújható izét sem tettek tönkre és kutyastrandra sem azért vinném hogy mások foglalkoztassák őt, hanem mert együtt akarok vele lenni.

2016. máj. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!