Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez milyen fajta?

Szerintetek ez milyen fajta?

Figyelt kérdés
Kistermetű kutyusról van szó, aki fekete, a fülei kb közepes méretűek és felállnak, a farka visszafele kunkorodik, a teste kicsit hosszabb mint egy tacsié de a lábai annyira nem rövidek, a pofiját meg sajnos nem nagyon tudom hasonlítani, mert ilyen kutyafajtát nem ismerek,(de nem nyomott orrú mint pl a bulldog, mopsz). A kutyus nem az enyém, ezért képet nem tudok felrakni, egyszerűen csak szeretem a kutyusokat és érdekelne milyen fajták lehetnek benne :)
2016. aug. 30. 07:19
 1/6 anonim ***** válasza:
göndör a szőre akkor én pumira vagy uszkárra tippelek, ha nem akkor meg pasz...
2016. aug. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A kép nagy segítség lenne
2016. aug. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem göndör a szőre.

Igen, tudom, de sajnos menhelyi kutyus, a honlapjukon pedig nincs fent minden kutyus, többek közt ő sem. :/

2016. aug. 30. 08:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor valszeg keverék
2016. aug. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
schipperke?
2016. aug. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
de jó, köszi! valószínűleg tényleg ez lehet benne, amire nem jöttem rá, a farok, a fülek a pofi és a szín pont ez! :)
2016. aug. 30. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!