Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Debrecenhez közel hol van...

Debrecenhez közel hol van gyepmesteri telep? Fizetni kell valamennyit ha kiszeretnék hozni egy kutyust? Ha igen akkor mennyit?

Figyelt kérdés

Szeretnék örökbe fogadni egy kutyust.

Szoboszlón láttam hogy van, ha nincs közelebb elmegyek oda is.

Előre is köszönöm a segítségeteket.


17/L


2010. ápr. 21. 19:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
az örökbefogadás ingyen van. nagyin jó döntés amit teszel. büszke lehet magadra. :) csak annyi hogy alá íratnak valamilyen papírt meg dumálnak veled és kész :) viheted haza a boldog kis jószágot :)
2010. ápr. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Már örülök hogy tudom hogy boldog lesz egy kutyus:)

Még előbb elrendezem neki az udvart, hogy biztonságos legyen, meg beszerzek mindent ami szükséges(ezalatt a kutyaházat értem legfőképpen).


Ja meg még annyi hogy az nem gond hogy nem vagyok 18? Aláírhatom így is?

2010. ápr. 21. 19:13
 3/17 anonim ***** válasza:
Bánkon xD
2010. ápr. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Jó és ott hol? Azért Bánk nem 2 utca:)
2010. ápr. 21. 19:22
 5/17 anonim ***** válasza:

Itt van a debreceni állatmenhely honlapja: [link]


Sajnos nem sűrűn frissítik, de mi voltunk már kint kutyát sétáltatni (önként lehet menni ez segítség nekik) és tündéri kutyusok vannak! :) Sajnos a körülmények nagyon rosszak mert nincs pénzük.. Örülök h segíteni akarsz rajtuk és örökbe fogadsz! :)

2010. ápr. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Amúgy szerintem pénzt nem kérnek, de azért az oltások árát legalább illik odaadni nekik, mert így is szörnyű a helyzetük.. :S
2010. ápr. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Értem köszönöm, akkor úgy készülök hogy legyen nálam annyi pénz.

Ha még valakinek van valami tanács szívesen olvasom.

2010. ápr. 21. 19:33
 8/17 anonim ***** válasza:
Kérdezz nyugodtan, szívesen segítek. :) Ha kihoztad a kutyust egyből vidd állatorvoshoz! Vizsgálja meg + féreghajtó! Nem tudom felnőtt vagy kölyökkutyát szeretnél? Fontosak a körülmények! Milyen helyen laksz, mennyi időd van stb. Egy felnőtt kutyusnál könnyebb az igényeidhez valót választani mert már kialakult egy bizonyos jelleme és így tudják ajánlani is neked, míg egy kölyöknek ki kell alakítani. Sajna ott viszont nem tudod biztosra megjósolni (keverék kutyus esetén) h mekkora lesz, milyen fajták keveréke (fajtajellegzetességek miatt írom) stb. Szóval meg kell fontolnod, esetleg többször kimenni a menhelyre és ismerkedni a kiválasztottal mielőtt örökbe fogadod. :)
2010. ápr. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm segítséged, hasznos tanácsokat adtál, ha lesz valami kérdésem hozzád fordulok:)

Nekem teljesen mindegy hogy kölyök vagy felnőtt, nekem a jelleme számít, majd úgyis ha ott leszek, felfigyelek valakinek a tekintetére:)

Még egyedül a hely az amin alakítanom kell, mert vannak gödrök, azt befedem, meg szétnézek hogy biztonságos élete legyen itt. Meg persze beszerzek egy kutyaházat.

2010. ápr. 21. 19:59
 10/17 anonim ***** válasza:
Első kutyusod lesz? :) Fontos h hiába kertes házban laksz, sétáltatni így is kell vinni! Nem is elsősorban a mozgás miatt, hanem mert ott érik az ingerek, szagok, kutyákkal is ott tud találkozni stb.! :) Szóval ez nagyon fontos! :)
2010. ápr. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!