Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sántít a kutyám. Mi lehet a baja?

Szszszigazi kérdése:

Sántít a kutyám. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
A kutyám sántít az első két lábára. Először darázscsípésre gondoltam, de azóta az egyik hátsóra is sántít. Hétfőn tudom csak elvinni dokihoz. Van valaki akinél ilyen volt? Külsőleg semmi nem látszik a lábain, se seb, se dagadás, se semmi. Kölyök még, közepes testű. Már inkább csak fekszik egésznap.

2016. szept. 3. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Mekkora? Ha nagytestű akkor diszplázia lehet ha kicsi akkor patella.
2016. szept. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Patellái csak a hátsó lábain van a kutyáknak :D Kérdező: nem bénulásnak tűnik ez véletlen? vagy megüthette valahol? sír, amikor rá kell állnia, vagy megmozgatod? vagy inkább nem érez semmit? Látatlanban persze nem lehet ilyet megállapítani, kezelni főleg nem. Állatorvos lássa.
2016. szept. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Már bocsánat, de mindenhol előfordulnak olyan orvosi rendelők, amik hétvégén is vannak, sőt 24 órában. Vagy házhoz jövő dokik is vannak.

Ilyenre mindig fel kell készülni, nem tudhatod, mikor történik vmi azonnali ellátást igénylő eset.

Én nemrég láttam darázscsípés miatt megfulladni egy kutyát, pedig beértek vele a rendelőbe.

Tessék keríteni egy állatorvost!

2016. szept. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Utolso valaszolo! Nem mondtam,hogy azert nem visszuk el,mert nem tudjuk hogy van hetvegen allatorvos! A kutyus a parom szuleinel van,ok falun laknak. Apukajanak van csak jogositvanya,aki 0-24-be dolgozik,nem tudta elvinni. De vasarnap voltunk dokinal vele es kiderult,hogy csontgyulladasa van. Kapott 2 injekciot meg gyogyszert,2 het mulva kontroll.
2016. szept. 5. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!