Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 4éves fiú Steffordom...

Van egy 4éves fiú Steffordom és ivartalanítani szerném. Milyen hatással lenne rá?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon agresszív más kutyákra és volt már rá példa hogy rám is rámtámadt de nem harapott meg.Nemtudom mit tegyek mert aztmondják lenyugszik és teljesen megváltozik a viselkedése,mások szerint mégagresszívebb lesz
2010. ápr. 21. 20:05
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat és aki azt írta hogy szabaduljak meg tőle annak csak annyit mondanék hogy nem azért hoztam ki a menhelyről hogy megöljem vagy visszavigyem.

Hálisten nem harapott meg csak rámmorgott mert hirtelen mozdultam és gondolom megilyedt hogy bántani akarom ennek már lassan fél éve(8hónapja van nállam)azóta nem volt vele ilyen probléma..Szerintem verték vagy verekedtették a régi gazdái.Az ivartalanítás aggaszt csak egy kicsit mert kuzyasuli előtt lehet jobblenne ezen túlesni.

2010. ápr. 22. 15:10
 12/13 anonim ***** válasza:

Mindenképp ivartalaníttasd, ez valamennyit segíteni fog, de önmagában véve nem oldja meg a problémát.

Egy agresszív staffihoz szakember kell. Igen, családbarát, gyerekszerető, de nem megfelelő nevelés mellett tényleg veszélyes lehet.

2010. ápr. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

szia természetesen nehogy visszavidd, nem azért hoztad ki, nagyon jó hogy ezt így gondolod:)

szakember, és át kell venned a falkavezér szerepét..ha pedig rádmorog, azonnal csapj egyet az orrára, és utána ne te nyalizz neki, várd meg még ő megy hozzád.

2010. ápr. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!