Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti melyik kutyát. Ajánlanátok...

Ti melyik kutyát. Ajánlanátok nekem ezek közül?

Figyelt kérdés

Nos. amit tudni kell rolam:Sportos vagyok,setalok,biciklizek. Hetvegente turazok.

Kutyasuliba jarnek a kutyammal. Házörzö kutyat szeretnek. max.45kilo, min. 60cm.

Rövidszörü kutyat vennek,de nem orulnek ha telen fazna.

Valaszokat elore is koszonom:))


2016. szept. 4. 07:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Dobermann-t ne vegyél, ha télen is kint kellene lennie este, éjjel. Tönkrmegy az egészsége, az ízületei.

Ez általában minden hasonlóan rövid szőrű kutyára igaz.

Először is a menhelyeken érdemes körülnézned, mert biztos, hogy találnál megfelelő társat.

Ha fajtatisztát szeretnél, akkor német juhászt javaslok, de inkább munkavonalasat, és az alomból egy nyugodtabb példányt. Ő nem fázik, és a fenti célokra tökéletes.

A kiállítási vonalnak az egészségével finoman szólva komoly problémák vannak manapság (pontyhát, ízületi problémák).

2016. szept. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Én is a Németjuhászt ajánlom neked, nem olyan hosszú a bundája, de annyira pont jó hogy ne fázzon télen akár kint az udvaron sem, a Dobermann is jó lehet neked de azzal az a baj hogy túl rövid a szőre és ezért nagyobb az esély arra hogy ha kint tartjátok télen a minuszokban fázhat, persze ez attól függ hogy ha vesztek egy házat és jól kibélelitek akkor egy rövid szőrü kutyus is szóba jöhet, hiszen egy bélelt, pokroccal teli házban nem hinném hogy annyira fázna.
2016. szept. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!