Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan közepes vagy nagytes...

Van olyan közepes vagy nagytestű kutya a labradoron kívül, aminek nincs olyan hosszú szőre, mégis jól bírja a hidegebb időt is?

Figyelt kérdés
2015. júl. 24. 16:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
46%
Német juhászkutya, masztiffok (pl. angol, bull, nápolyi), drótszőrú német/magyar vizsla, erdélyi kopó, malinois, boxer, rottweiler
2015. júl. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Köszi !

Bár, nekem a boxer bundája nem tűnik túl vastagnak....

2015. júl. 24. 16:54
 3/19 kérdező140 válasza:
kaukázusi medve/farkas ölök azok bírják a hiegetés elég nagytestűek
2015. júl. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Igen, és elég hooszú bundájuk is van... Most olyanok érdekelnének, amiknek, sűrű, rövid szőrük/bundájuk van.
2015. júl. 24. 17:27
 5/19 anonim ***** válasza:
46%
Dísznek kell kutya a kertbe, vagy miért csak ez érdekel, hogy bírja az időjárást?
2015. júl. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Pont azért érdekel, mert nem csak dísznek kell

Mivel kinti kutya lenne/lesz, ezért mkndjuk egy dobermannt nem szívesen vennék magamhoz, bármennyire is imádom őket.

De gondoltam logikus a dolog...

2015. júl. 24. 18:27
 7/19 anonim ***** válasza:
Nem logikus :) Ha egyszer neked konkrét elképzelésed van a fajtáról, akkor miért töltsük azzal az időnket, hogy full nem neked valóakon agyalunk?
2015. júl. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Már olyan értelemben konkrét, hogy a dobi egy munkakutya, olyan jellemmel, amilyennel - akkor tökre hiába ajánlgatunk itt neked goldent meg kaukázusit, ha egyszer nem olyan kutyára van szükséged. Érted, ugye? A szőr nem minden, sőt...
2015. júl. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Nincs konkrét elképzelésem.

Ha lenne,makkor nem tettem volna fel a kérdést.

Kaukázusi juhászt nem szeretnék, mert ugyan általában a kertben/telken lenne de olykor bent lenne a lakáeban. Egy kaukázusit pedig nemnszívesen vinnék be a láeba, főleg ha az idő is olyan...

Mondjuk rotin gondolkodtam, de nem tudtam/tudom, hogy mennyire viseli a hidegebb időt. Szóval, ha le akarjuk szűkiteni a kört, akkor leginkább a roti fazonú kutyák jönnek be...

2015. júl. 24. 19:01
 10/19 anonim ***** válasza:

A roti bundája megfelelő, persze azért legyen neki szigetelt, széltől-esőtől védett helye, ólja kint.

Dobermann kinti tartásra nem való.

2015. júl. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!