Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A macskám elfogadná a kutyát?

A macskám elfogadná a kutyát?

Figyelt kérdés
Van egy 5 hónapos kiscicám ő van nekem egyedül csak és szeretnék egy kiskutyát majd és az érdekelne hogy szerintetek a cicám elfogadná a kutyát nem lenne féltékeny vagy nem menne el?
2016. szept. 6. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

El fogja fogadni, csak arra figyelj, hogy ne erőltesd rá a kutyát. A cicának legyen lehetősége a kutya elől magas helyekre felmenni, és te is "védd meg" a kutyától, azaz ne engedd oda hozzá a kutyát még akkor sem, ha a kutya sem játszani akar. Kivéve, ha a cica is akarja. (Ez látszik a macsek viselkedéséből).

Én a kutyáktól extra félős 5 éves felnőtt cicám mellé hoztam 6 hónapos, vehemens kutyát. Úgy csináltam, ahogy leírtam. Minden rendben. :)

2016. szept. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
És ami fontos még,hogy a cicu kedvenc helyére ne engedd oda a kutyust.Meg ismerkedéskor először ne engedd össze őket csak érezze a kutyus szagát majd szépen fokozatosan lehet.Először ajánlom hogy a kutyus pórázon legyen.
2016. szept. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia. Ezt inkabb a cicas topikba kellett volna irnod mert itt a macska viselkedese a donto. Nalunk a macska nem fogadja el a kutyat egyaltalan. Pedig a kitya nem bantja. De a cixa kinti a kutya meg benti es csak felugyelettel van kint. A cica fut elole de idonkent le is pofozza. Nem akar megszuletni a kemia... apukamek cicaja is lepofozta mikor ott voltunk naluk pedig lett volna lehetosege elfutni a cicanak...
2016. szept. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!