Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan segíthetnék a kutyámnak?

Hogyan segíthetnék a kutyámnak?

Figyelt kérdés
A kutyám tüzel, ilyenkor én szoktam sétáltatni, egyébként egyedül van kiengedve, mert nem szökős, és a kerítésen sem megy ki, de ilyenkor sokkal jobban odafigyelek rá. Mivel én viszem őt pórázon, feltűnt, hogy mikor a nagy dolgát végezné nem történik semmi, pedig próbálkozik. Mikor bejöttem a szobába észrevettem hogy itt is megpróbálta, vagyis épp felvette a pozíciót, de mivel ez fél egykor történt sajnos most nem tudtam hirtelen kivinni, megvártam amíg befejezi, utána pedig rögtön eltakarítok utána. De megint eredménytelenül próbálkozott. Súlyra is könnyebb lett mint amilyen tegnapelőtt volt, de enni rendesen kap, az más kérdés hogy nem eszi meg mindig, és ahogy öregszik egyre finnyásabb. Kapott enni töltöttkáposztát, aminek a haja még rajta volt, és talán egy paprikába töltottet is kapott, de a paprika ha jól tudom nem okoz neki gondot, magában is előfordul hogy megeszi. Na de a káposzta okozhatott nála gondot? Ugyanazon a napon adtam neki egy csontot is, okozhatta e az a szorulását?( már ha az van neki). Mit tehetek azért, hogy elmúljon a problémája? Nem akarom hogy szenvedjen az én hibámból
2016. szept. 7. 00:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvos. Mi itt távgyógyítani nem tudunk.
2016. szept. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Állatorvos. És légyszíves ne etesd töltött káposztával a kutyát.
2016. szept. 7. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Próbáljátok meg szegény kutyát neki való kajával etetni, most (ma!) meg elvinni dokihoz, mert nagyon csúnya vége lehet ennek a szorulásos balhénak.

Egyébként ha éppen olyankor történik ez, amikor nem tüzel, akkor meddig nem veszed észre a problémát?

2016. szept. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Állatorvos.

Legközelebb meg ne adj neki olyan kajákat, amik nem valók neki.

2016. szept. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Töltött káposzta, paprika, rá egy kis csont. CSODÁLKOZOL??? Miért nem eteted normálisan azt a szerencsétlent?
2016. szept. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább a csont okozhatja, de ha peched van, akkor nem sima szorulás, hanem el is akadhatott, elzárhatta a beleit. Vidd állatorvoshoz, de sürgősen!
2016. szept. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

normálisan etetem, csontot nagyon ritkán kap, és saját ennivalója van, azért kapott tegnap a mi ennivalónkból, mert egy kevés megmaradt a tányéromból, és a maradékot neki adtam,

de ezentúl nem kap a miénkből

2016. szept. 7. 20:08
 8/9 A kérdező kommentje:
és attól függetlenül hogy most tüzel és én sétáltatom még szoktam figyelni mikor az udvaron van, és látom ha elvégzi a dolgát. nem értem hogy egy kérdés kiírásakor miért kell egyből egy felelőtlen tuskónak nézni az embert. ettől függetlenül természetesen állatorvoshoz viszem, nem tudok úgy élni, hogy miattam akármilyen baja is legyen, az ő egészsége nekem ugyanolyan fontos mint az enyém
2016. szept. 7. 20:24
 9/9 anonim ***** válasza:
Mit mondott az állatorvos?
2016. szept. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!